Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízható munkaközvetítőt...

Megbízható munkaközvetítőt ajánlanátok, külföldi, elsősorban angol nyelvterületre? Ha lehet személyes tapasztalat alapján. Az sem gond, ha nem magyarországi.

Figyelt kérdés
Köszönöm :)
2011. júl. 10. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen munkaterületre?

Én gondozói munkához tudok nagyon megbízható, segítőkész ügynökséget, bár a munka mentálisan nagyon nehéz és kell hozzá jogosítvány az angol jó nyelvtudás mellé.

2011. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindegy milyen munkaterületre, csak ne nagyon kelljen sok tapasztalat, erős angol nyelvtudásom és jogosítványom van 8 éve.. a szakmámban meg egyelőre esélytelen a munkavállalás még itthon is, és különben is egy időre elegem van belőle és szívesen elhúznék ismét külföldre, de az au-pairkedéshez már öreg vagyok ;)
2011. júl. 10. 09:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtam mailt.
2011. júl. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

sziasztok! Engem is felvilágosíthatnátok ezekről mert ősz elején szeretnék kiutazni! Mail cimem kiszelyr kukac gmail.com Esetleg valami megbizható munkaközvetítőt ajánlhatnátok, ugyanis most van egy cég aminél skypeon volt interjum, közvetítés minden ingyenes, szállásért kell fizetni ami London,Luton ban lenne de kicsit aggódom, mert azt mondták, hogy a közvetítés Külföldön kezdődik el, tehát amikor már kiléptem Londonba, ls az alaptőke amit kivinnék az kb 1 hónap alatt felemésztődne, tehát ha addig nem találok/nak állást nekem akkor jöhetek haza 300.000 ft minusszal, és mivel ígyis szegények vagyunk ezért ez a családot még jobban tropára vágná!

Kérlek írjatok! köszönöm: Robi

2011. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

sok ilyen cég van ami nem azért kér pénzt, hogy kiközvetít, hanem, hogy fizesd a saját maguk által szervezett szállást, ebben is nagy pénz van.

Aztán, hogy találsz-e ott munkát nem tudni...

Én így ebbe nem mennék bele semmiféleképp!

Vagy már eleve legyen munkád, ajánljanak valamit szerződéssel, vagy menj ki egyedül és keress magad.


De már Angliában sem olyan egyszerű állást találni, mint régebben.

2011. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

utolsó:

Köszönöm válaszod!

Énis félek kicsit, ugyanis 3-400.000 ft al szeretnék kimenni , és ha ez elvész akkor tulajdonképpen nyaraltam kint, elég drágán. anyagiag sem állunk olyan jól, hogy ezt megengedhessem magamnak, az angol középszinten megy kb társalgási szinten, tehát így nemlenne azért olyan könnyü állást találni. De az ottani minimálbérért nyelvvel is nyalnám a wc ket:D:D:D:D:D

2011. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!