Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik ország a...

Szerintetek melyik ország a lehetőségek hazája?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát kb. 20 éve még Amerika volt, de azt olvastam, hogy most már ott se jó. És Amerika szétesőben van. Sztem jelen pillanatban nincs ilyen ország.
2011. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Orvosoknak, befektetöknek és vállalkozoknak Amerika.

Egyebkent Németország, Franciaország, Anglia és Ausztria. :)

2011. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarország. Itt már a törvény is abból indul ki, hogy mindenki baromi jól él és dolgozik valahol, csak adót csal és nem vallja be, ezért kötelező mindenkinek havonta TB-t fizetni, mert egyébként józan ésszel nyilván nem lenne elvárható az, hogy ha keresel 0 forintot havonta, abból még fizessél be 5100 forintot.
2011. júl. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kína.


Le lehet támadni engem, ki lehet röhögni, de majd meg lehet nézni 20-30 év múlva hol fog tartani Kína és hol Európa.

2011. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:42


Szerinted ingyen van az egészségügy és az orvosok és ápolónők pusziért járnak be? Vagy hogy gondolod? Elvárnád hogy más fizesse be azt az 5100 Ft-ot helyetted?

2011. júl. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest a lehetőségek hazája?

Magyarországhoz képest fellehetne sorolni fél Európát.

Amúgy Nyugat-Európa még mindig jó. Pl Anglia, Németország.

Észak-Európa még annál is jobb, pl. Norvégia, Finnország, Hollandia.

Ausztria is itt van mellettünk és generációkkal jobb a megélhetés.

Svájc talán az egyik legjobb, csak oda nem piskóta beilleszkedni, illetve felépíteni valamit.

2011. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elvárnád hogy más fizesse be azt az 5100 Ft-ot helyetted?"


El.

Vonják akkor, mikor dolgozik az ember (mellesleg olyankor jóval többet is vonnak, mint 5100), ne olyankor sarcoljanak, mikor kenyérre sincs pénz!

2011. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Németország. Stabil gazdasággal bír.
2012. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én kb 10éve voltam Kolozsváron, az ottaniak azt mondták akkor

"Románia a lehetőségek hazája mindegy mit csinálsz mindenki lexarja" úgyhogy mindenki pirosban rohangászott át, meg ilyesmi

2012. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!