Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol nyelvű önéletrajzba...

Angol nyelvű önéletrajzba hogy fogalmazzam ezt bele?

Figyelt kérdés

A nyelvismeret szekcióba szeretném beleírni, hogy egy bizonyos nyelvet most kezdtem el tanulni. Értékelhető tudásom még nincs, de jelezném vele, hogy ebben is fejlesztem magam a meglevő nyelvismeretek mellé - bizonyos idő múlva már talán használni is tudom.

Hirtelen az "in progress" jutott eszembe, de önéletrajzba ez kicsit "béna".

Mit javasolnátok?


2011. júl. 13. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Beginner. Aztán majd úgyis megkérdezik.
2011. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szvsz


csak olyat írjál be amiből értékelhető tudással rendelkezel

2011. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abból már van három, ezt jelzésképpen szeretném beleírni, hogy némi idő után ebből is használható nyelvtudásom lesz.
2011. júl. 13. 16:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Két nyelvet a nyelvvizsgák szintje szerint írtam be (advanced, intermediate), a harmadikat úgy, hogy "conversational level". Amit nemrég kezdtem, annak szeretném belőni a "szintjét".
2011. júl. 13. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
hová kell ennyi nyelv?
2011. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én inkább az angol önéletrajz autentikus voltára koncentrálnék (nézz körül a vágyott feladatkörhöz kapcsolódó angol álláshirdetések között nagyon jó kifejezéseket lehet ellesni!)



PS: egy brit vagy amerikai önéletrajz általában nagyon szófukar, a negyedik nyelv elsajátításának célja nem jó ötlet szerintem...

2011. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha az önéletrajzba beleírsz egy olyan nyelvet, amit csak most kezdtél el tanulni, de csak akkor, ha köze van a munkakörhöz, amit meg akarsz pályázni. Ha nincs, akkor ne írd bele.
2011. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az önéletrajzba írd, hanem a motivációs levélbe, hogy "nyelvismeretem továbbfejlesztése céljából egy hónappal ezelőtt elkezdtem szuahéliül is tanulni" vagy valami ilyesmi.
2011. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!