Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutaskísérőként mennyit...

Légiutaskísérőként mennyit kell külföldön lenni, és hány itthon töltött szabadnap van egy héten? Rámenne-e a kapcsolatom, ha sokat lennék ennek kapcsán távol?

Figyelt kérdés

Együtt élünk a párommal egy éve Budapesten, azóta még csak kétszer egy estére váltunk külön. Nagyon szeretjük egymást, de én nagyon szeretnék dolgozni, és pénzt keresni, mást meg nem találok. Foglalkozásomat tekintve művész vagyok, de nem sok pénzt keresek vele... Viszont szeretném megteremteni a saját függetlenségemet... De nem tudom, hogy viselné a gyakori távollétem a párom...

Mit gondoltok?


2009. ápr. 2. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Légiutaskísérönek nem egyszerü menni, addig ezen ne is gondolkozz, míg nem sikerül jelentkezned.


Nem beszélve hogy melyik légitársaságnál akarsz az lenni. Ha nem magyar akkor szinte soha nem leszel itthon, ha Malév akkor is nagyon sokat kell utazni.


Menj el egy malév légiutaskísérö válogatásra, és ha beválogatnak akkkor még mindig kell egy iskolát elvégezned és ha az sikerül esetleg kaphatsz munkát.


A párom mindig azt mondta hogy ne azon gondolkodjak mik a feltételek a munkának, hanem azon hogyan vesznek fel. Ha már elöttem van a munkaszerzödés akkor gondolkodjak el hogy biztos elakarom-e vállalni azt a munkát. Addig felesleges olyanon gondolkodni hogy.....

2009. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jelenleg magyarországi bázison gyakorlatilag lehetetlen ilyen jellegű munkát kapni, így relatíve sokat.
2009. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt vesszük, hogy mások több, mint egy évet is távol vannak a párjuktól megszakítás nélkül, mint az én esetemben, mert a férjem katona, ez így nem mérvadó. Ez a két fél személyiségétől függ. Mi a férjemmel már évek óta úgy élünk, hogy sokat vagyunk távol, mégis minden jó. A távkapcsolathoz sok kitartás kell és helyes hozzáállás mindenkét részről. Ha ez meg van, akkor működik, de ha egyik részről ez nincs meg tökéletesen, akkor gondolom, hogy nem fog menni. Ezt előre nehéz megmondani, ha még nem voltatok ilyen helyzetben. Nekem a sógorom volt régebben utaskísérő. Mikor külföldre mentek, a délutánt meg az éjszakát ott töltötték és reggel jöttek vissza, de gondolom, hogy ez légitársaságtól és járattól függ. Meg lehet próbálni, aztán ha nem jön be, akkor kereshetsz mást. Egy próbát megér, csak nagy a túljelentkezés.
2009. ápr. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!