Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lejár ma a próbaidőm, eddigi...

Lejár ma a próbaidőm, eddigi fizum 140000 volt. Mennyit kérhetek? Értékesítési asszisztens vagyok.

Figyelt kérdés
Ma lejár a próbaidőm, nem tudom mennyi fizut kérhetek. Próbaidőre 140000 Ft-ot kaptam. Feladataim: H-P 9-17, sok túlóra, angol nyelven kezelem rendeléseket reklamációkat, nagyon sokat kell pakolni (kamiont rámolni, árut szétosztani), levelezés+telefon angolul, meg magyar partnerek minden gondjának megoldása, levelezés velük, stb. Én 180000-t szeretnék. Reális?? Köszönöm a segítséget előre is! :)
2009. ápr. 3. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2009. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem köteles a munkáltató fizetést emelni próbaidő lejárta után.
2009. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kezdő fizetésben állapodtunk meg próbaidő idejére. Tehát jövőhéten le kell ülnünk átbeszélni hogy akkor hogyan tovább..Ezért érdekelne hogy hasonló munkakörben másnak mennyi a fizetése, avagy reális e a 180E.
2009. ápr. 3. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mondta a főnök az elején, hogy próbaidő után emelés várható a fizetésedben? Mert ha ilyenről nem volt szó, akkor egyelőre készülj fel arra, hogy marad ez. Nekem volt ilyen munkahelyem, próbaidő után maradt az eredeti fizetésem a sok gürcölés ellenére, és nem emeltek. Mostani helyemen viszont a főnök már azzal kezdte, hogy most ennyit tud adni, egy hónap után újratárgyaljuk a béremet, mivel induló cég, ha addig beindul, emel, tehát itt jogosan számítok rá, hogy várható emelés, amikor már sínen van a cég.
2009. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igen, abban állapodtunk meg hogy ez a fizum csak próbaidőre vonatkozó kezdő fizetés. Bár tartok tőle hogy ki akar bújni az emelés alól, de akkor nem fogok maradni...

2009. ápr. 3. 14:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy hatan vagyunk az irodában, és többen is mondták hogy nem kapták meg az ígért emelést.. :(((
2009. ápr. 3. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Basszus, szerintem húzd meg magad, és örülj, hogy ennyi pénz kapsz, mert valakinek 2 havi fizetése sincs 140 e FT! A mai világban örülj, hogy munkád van!
2009. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Akkor egyelőre ne számíts semmi emelésre, és egyetértek a 4. válasszal, örülj, hogy van munkád, nekem az elmúlt 1 hónapon belül 2-szer volt munkahelyváltásom, az elsőből idegi kimerülés miatt jöttem el, a másodikból pedig azért, mert nem jelentettek be, és pénzt se adtak, de dolgozni azt kellett volna... A mostani helyem végre bejelentett és jó a főnököm is, kiáll mellettem, elismeri a munkámat, igaz, nem keresek sokat, bruttó 83ezret, és mellette magántanítást vállalok. De legalább van munkám, ráér emelni a főnök, ha már végre beindul a cég, és sok bevételünk lesz. (ja, és még annyi, hogy anyukám 25 éve hivatásos pedagógus 100ezer körüli fizetéssel, tehát annyit se kap, mint te most...)
2009. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszadó: köszönöm a hozzászólásokat!

Félreértés ne essék, tudom hogy a fizum a mai viszonylatban elég jónak számít. De...12 éves korom óta dolgozom, fősulimat munka mellett nyomom évek óta, fizumból szüleimet és öcsémet segítem. Szüleim mindketten közszférában 45 éve ugyanott dolgoznak nettó 100 000-ért..Én nem azt szeretném nézni hogy másnak kevesebb a fizuja, legyek boldog én is már ennyivel- hanem hogy a munkámért kb mennyi jár, hiszen megdolgozom érte. Nehéz munkát végzem, amiért én reális fizetést kérek. Ha nem kapom meg, nem maradok itt...

2009. ápr. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!