Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosan fizető, nem kamu...

Biztosan fizető, nem kamu otthon végezhető vagy internetes munka érdekelne. Létezik ilyen? Van, aki talált ilyet és bevált? Kaphatnék ötleteket, hol próbálkozzam? Mennyit lehet vele keresni? (időm mint a tenger)

Figyelt kérdés
Sajnos tartok az ilyen hirdetésekre való jelentkezésektől. Próbáltam már, de több ezret akartak rólam legombolni 1. körben regisztráció címén. Nem mertem belevágni, mert azt hallottam, hogy csak sorba küldik a csekkeket, a munkából meg nem lesz semmi, csak a pénztárcám szegényítik.
2009. ápr. 3. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
A fenntartásaidnak van alapjuk. Szinte minden olyan munka, amire előre kérnek pénzt valamire átverés. Igazi munkáról nem hallottam.
2009. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

inkább úgy mondanám, hogy a legtöbb, ahol pénzt kérnek előre az átverés...


de ahol nem adnak betekintést a dologba, az tuti átverés...



Neten egyébként szerintem 1 féle képpen lehet pénzt keresni...ha saját "vállalkozásba" kezdesz-

pl itt van ez a weboldal, a gyakorikérdések...

valakik megcsinálták működtetik, van rajt forgalom, és reklámokkal pénzt keresnek.


tehát lehet jó weboldalt csinálni és akár google adsense hirdetéseke elhelyezni rajta...ha forgalom van, akkor bevétel is...


a legelterjetteb internetes pénzkeresők ezt csinálják...van 50-60-100 weboldaluk, és telepakolják adsense-el... és így a fillérekből összejön néhány ezer dollár....


de vannak az internetes affiliate rendszerek...


pl csinálsz weboldalt, ajánlasz egy szolgáltatást (pl a weblapod ennél és ennél a szolgáltatásnál mükszik, és ha rajtad keresztül klikkelnek rá, akkor kapsz bónuszt)


másik pénzkereseti lehetőség az, hogy írsz cikkeket, vagy blogols pénzért...de árban azt hiszem nem tudnánk versenyezni indiaiakkal, vagy fülöpszigeteki emberkékkel, akik gyakorlatilag 1 napi munkát végeznek 5-10 dollárért...



amit én csinálok, az internetes MLM ...

de itt óvatosnak kell lenni nagyon, mert az internetes MLM cégek 95%-ának nincs terméke...


most nem írom ide, hogy konkrétan melyik MLM rendszerben vagyok benne, mert lusta voltam elolvasni a felhasználói feltételeket itt, nem tudom lehet-e reklámozni :)

2009. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

kihagytam egy dolgot internetes munkára:


vatera / ebay


sokan élnek ebből.


Ja egyébként ez is mutatja, hogy amre előre pénzt kérnek, nem feltétlenül átverés (ebay-en van termékregisztrációs díj...)



..........


szóval...keress össze minden olyan dolgot otthon, amiről tudod, hogy évek óta nem nyultál hozzá, és valszínüleg nem is fogsz, és tedd fel őket a vaterára... akármilyen kacatot, mind1...


aztán a következő szint az lenne, hogy keresel egy jó terméket (és egy jó forrást erre a termékre), és azt kezded árulni a vaterán...


Pl: Józsi Bácsi, kézműves fakéregből gyárt különféle dísztárgyakat... felkeresed, megbeszéled vele az árakat, és hogy milyen termékei vannak, lefényképezed, eladod, és ha már elattad, józsibácsinak csak utánna fizeted ki...


szóval nem kell befektetni...


na ez egy buta példa, de kis fantáziával és próbálgatással össze lehet hozni valamit. :)


a vater/ebay végülis egy nagyon jó kis kirakatfelület....

2009. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
36%

Van egy robbanásszerűen fejlődő internetes vállalkozás, mely nem átverés, és kamu.

Én a családommal egy éve csináljuk. Ez csak részben MLM, egy nagyon korrektül kitalált üzlet.

A lényege a mottója: "gazdagodj meg költekezéseidből!"

Jelenleg csak magyarországon működik, és a magyar kiskereskedelmi hálózatot tömöríti. Magyarországon, magyar emberekhez kerül a pénz, nem külföldre vándoról a nagy része. Ma már jóval több, mint 200.000 törzsvásárlója van, és több 10.000 cég tartozik a rendszerbe. Ha az angol 'tudomány' és a net szavakat összerakod, akkor rákereshetsz a honlapra, de ha írsz az emailemre, én is szívesen válaszolok.

2009. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nincs miből költenem, szóval nem hinném, hogy érdekel az ilyesmi. Az amw*ynek már tagja vagyok, de nem a kisembereknek találták ki...
2009. ápr. 3. 16:58
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

De élsz valamiből, vásárólsz valahol, és ez a lényeg!

Azt kell megválasztani, hol veszed meg azokat a dolgokat, amiket eddig is.

Tájékozódni a pontos infó érdekében nem butaság.

2009. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

ne offoljatok Sciennetes zombik !


a Sciennet nem internetes munka ! A sciennet egy piramisjáték...

2009. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Felettem hozzászóló elmondanád, hogy mi az hogy piramis? gyakran írják ezt, de nem értem mi ez?
2009. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az, hogy csak a csúcson lévő emberkék gazdagodnak az alattuk lévők munkája által...Minél később csatlakozol, annál kevesebbet keresel. Csak akkor jutsz nagy pénzhez, ha rengeteg embert be tudsz szervezni, viszont sosem kerülhtsz feletted lévő szintre.Mindig azon a szinten maradsz, max csak az emberek szaporodnak alattad... magyarán a jéghegy csúcsán járnak a legjobban.
2009. ápr. 4. 02:00
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

piramisban a pénz mindig fölfelé mozog, ha a később csatlakozó is akarna pénzt keresni, akkor ő is kis piramist kell építsen maga köré...de amikor telítődik a piac, akkor már nem lehet több piramist építeni és az alul lévőkből táplálkozik mindenki.


Viszont egy igazi MLM rendszerben, ahol van igazi termék, akkor ott van egy extra dimenziója a pénzkeresetnek: a termék értékesítés ... ott valójában abból él az egész piramis... a beszervezési pénzek csak kis kiegészítője a dolognak... amolyan motiváló tényező

2009. ápr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!