Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosan fizető, nem kamu...

Biztosan fizető, nem kamu otthon végezhető vagy internetes munka érdekelne. Létezik ilyen? Van, aki talált ilyet és bevált? Kaphatnék ötleteket, hol próbálkozzam? Mennyit lehet vele keresni? (időm mint a tenger)

Figyelt kérdés
Sajnos tartok az ilyen hirdetésekre való jelentkezésektől. Próbáltam már, de több ezret akartak rólam legombolni 1. körben regisztráció címén. Nem mertem belevágni, mert azt hallottam, hogy csak sorba küldik a csekkeket, a munkából meg nem lesz semmi, csak a pénztárcám szegényítik.
2009. ápr. 3. 12:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

"a Sciennet nem internetes munka ! A sciennet egy piramisjáték..."


Kedves válaszoló! Neked nem sok fogalmad van arról, mi a piramisjáték.

Szinte minden a világon valamilyen értelemben 'piramis', csak a részesülés mértékében van nagy különbség. Az MLM rendszerek is hasonlóan épülnek fel, mégis elég pontosan be van szabályozva, hogy mi az a 'piramisjáték', és azt a törvény tíltja!

Mondjak esetleg példát a régi, évszázados kizsákmányoló piramis szisztémákra épülő rendszerekre, melyek ma is kifejtik 'áldásos' tevékenységüket?


Elmondtam világosan, hogy a ScienNet még csak nem is teljesen, hanem részben MLM, sokkal nagyobb hangsúllyal szerepel benne a törzsvásárlói hálózat és a matek, mellyel mindenki jól jár! Méghozzá nem is akár mennyire.

Csak el kell olvasni néhány korrekt közdazdász véleményét a sikeres MLM-rendszerekről, és utána véleményezni.

Minden tipusú bizniszben, a hagyományos (nem MLM tipusú) üzletben is valamelyest romlanak a profit esélyek ha telítődik a piac. Pl. mobil boltok sokasága. Csakhogy az MLM-ek általában ezt ügyesen ellensúlyozzák, és aki jól dolgozik, az bármikor is száll be, sikeres lesz!

Nem véletlen, hogy bármelyik jól működő MLM-be lép be ma, vagy az elmúlt években valaki, és komolyan dolgozik benne, ma is nagyon sikeres lehet, pedig aztán pl. az Amway nem egy fiatal MLM. Tehát nem igaz az az állítás, hogy az ilyenekben az alsók rosszúl járnak!

Tudjátok hány generáció nőtt már fel az Amway megalapítása óta? Ez hány új üzlettárs, vagy vevő?

Soha nem telítődik, de különben is, a belépők közül a legtöbb MLM-ben az elenyésző kisebbség hajlandó csak komolyan dolgozni, a többi pedig a rosszhírét kelti.


A ScienNet ebben is más a legtöbb MLM-től, mert itt a belépők aránya is jóval nagyobb, de valszeg azoké is, akik aktívan dolgoznak. A belépés ingyenes, és később is tagsági díj mentes, ha nem csinálsz semmit, nem kapsz semmit, ennyi. Ha viszont teszel a sikerért, komoly a jutalék. És még csak a 'nagy' emberi hálózat sem feltétel a sikerhez, nekünk sincs, másként is működik!

2009. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%

www.mycams.com - camgirl/boy ... ez erotikus

Vagy van aki pókerből el...

2009. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

nézz utánna Leinemann Zsolt gyémántos ügyleteinek... sétálj be a cégbíróságra, és próbálj meg megtudni bármit is a Sciennet tulajdonosi hátteréről...


miért van szükség offshore cégre?


különben meg sok topicban is elmondtam, egy rendszerből nem lehet több pénzt kiszedni, mint amennyit beletettél... ha valaki több pénzt szed ki a közösből, azt csak a kevésbé ügyes tagok rovására tudod megtenni


....


de ezt talán egy sciennetes topicban kellene megtárgyalni... a kérdező interneten végezhető munkáról érdeklődött... a Sciennet nem ilyen

2009. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
82%
Nem valószínű,hogy találsz melót interneten,de ha mégis van ilyen akkor léci értesíts,mert engem is érdekelne.Hónapok óta amikor csak időm engedi én is meló után kutatok de semmi olyat nem találok amihez nem kell belépti díj vagy sok-sok ember akit magam után szerveznék be.Találtam olyat is aminek az volt a feltétele,hogy megadott boltokban kellett volna vásárolni.Havi szinten még az összeget is meghatározták ami 10000 fölött volt.Nemcsak,hogy az ember nem tud több 10000-et költeni de ráadásul még utazgatni is kell a megadott üzlethez,mert ugye az bizony nincs minden városban.
2009. ápr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom, akkor nem sok reményem lehet már...Én is olyat keresek, aminél nem kérnek előre több ezer Ft-ot befizetni. 1. próbáltam. Befizettem 700-at. Aztán jött a levél, hogy még 6000 akárhányszázat. Na mondom itt állj! Én nem fizetgetek senkinek több ezret úgy, hogy tényleg semmi garancia, hogy nem átverés az egész! Házalás, beszervezgetés megint nem érdekel és az sem, hogy a neten vásárolgassak pénzmegtakarítás címén...Ha olcsóbb is, a postaköltség elviszi a megspórolt összeget. Meg a nincsből nem lehet költeni! 1 éve vagyok munkanélküli és végső elkeseredésemben már ilyenben is gondolkozom, de azt hiszem halott ügy ez is...
2009. ápr. 6. 14:50
 16/22 anonim ***** válasza:
37%

"nézz utánna Leinemann Zsolt gyémántos ügyleteinek... sétálj be a cégbíróságra, és próbálj meg megtudni bármit is a Sciennet tulajdonosi hátteréről... "


Ja, mert az Auchan-éról találsz... :D


[link] írd be hogy Sciennet.


A piramisjátékokban pedig a REGISZTRÁCIÓS DÍJ vándorol felfelé és tesz egyre gazdagabbakká felső embereket. A sciennetben viszont NINCS regisztrációs díj, akkor meg mi vándorolhatna. Most akkor hányszor röhögjünk már körbe, hogy leessen a tantusz?


Az is baromság, hogy csak az lehet igazán gazdag aki az elején van (normál MLM-eknél IGAZ), mert a bevétel a vásárlásoktól függ, így aki dolgozik és sok vásárlót invitál maga alá, többet kereshet, mint aki nem dolgozik, hiába van feljebb a rendszerben.


Kedves Kérdező, én már az elején törzsvásárló lettem és nem hittem az egészben. Nem is volt akkor még a közelemben elfogadóhely, de egy barátom ajánlotta és tettem amit javasolt. Ez volt két és fél éve. Aztán most 2008 nyarától kerestem néhány részletben kb. 40 ezer Ft-ot, aztán karácsony előtt pár nappal jött az SMS, hogy hozzámvágtak 92 000 Ft levásárolható utalványt. Mi lett volna, ha vásárolok is az elfogadóhelyeken, és ajánlom is másoknak?!


Na ha ez nem elég ok arra, hogy abbahagyd a sírás-rívást, akkor nem tudom mi az. :)

2009. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

www.elance.com


itt vann több ezer meló !


programozási képzettséget igénylőtől az egyszerűbbekig.


van még egy hasonló oldal, de itt már inkább programozókat keresnek, ha jól emlékszem:


[link]

2009. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Ez egy 100%-ban megbízható nemzetközi cég.


A Gem Lifestyle Ltd. Üzleti Partnerei számára minden idők legfejlettebb üzleti modelljét kínálja, ami az esélyegyenlőség jegyében született, egy eddig soha nem látott koncepcióra építve.

Havi 250, majd 2.000 Euro mellékjövedelem, napi 2-4 óra munkával? - Rajtad mulik ! Virtuális valóság - 3 D technológia - web 3.0 Ha érdekelnek a legujabb technológiákat használó alkalmazások, és szeretnél a részesük lenni, ezt érdemes megnézned Ha bővebben is tájékozódnál , - az interneten végezhető munkáról és a virtuális sziget bevételéből való részesedés lehetőségről, akkor szivesen látunk magyar nyelvü bemutató konferenciánkon, melyre tőlem kérhetsz meghivót, az alábbi címről vadkertikrisztian@gmail.com

weblap: [link]

2009. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

*** Ez egy 100%-ban megbízható nemzetközi cég..... ****


Látom! :D:D


Még a honlap sem jön be, szerverhibával leáll.

Jól kezdődik :D


Egyébként csatlakozom a nem rég korábban hozzászólóhoz.

Interneten, csak vállalkozással, www.piaccenter.prst.hu, www.vatera.hu, vagy Google Adsense!

Ezeknél biztosabbat még én sem találtam, bár a piaccenter, most indult nemrég, de ingyenes és ha benépesítik, nagyon jó kis piac lehet.


Érdemes utánanézni és tanulni kicsit a webes oldalak elkészítését!


Higgyétek el, működik és megéri!!!

2011. ápr. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Próbáld meg ezekkel, olvasd el és szerintem érdemes csinálni, az eggyik imerősöm csinálja egy ideje mind kettöt és elég szépen keres vele..

ha érdekel irj rám...pinter9tommy@gmail.com

2012. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!