Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munka karrier, de...

Külföldi munka karrier, de hogyan?

Figyelt kérdés

20 éves fiatalember vagyok, külföldön szeretnék dolgozni, karriert csinálni. Kezdésnek bármi megteszi, csak tudjak elindulni. Nehezíti a dolgom, hogy mozgássérült vagyok, járni tudok rövid távon, kerekesszéket nem használok. Érettségim és szakmám is van (animációs filmkészítő, de minden egyéb tv-s munkához is értek). Nézegetem a munkahirdetéseket, de semmi olyan amit én is tudnék vállalni fizikailag. Leginkább a háttérmunka érdekel, ezért is a filmkészítés és nem a szereplés...

Bármilyen munka érdekelne fizikai korlátaimon belül, vagy akár feszegetve azt. Kérem segítsen aki tud. köszönöm előre is, tanácsokat is várok.


2011. júl. 22. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Angliában élek,és egy munkaközvetítő irodában dolgozom.

Kezdem avval,hogy Angliában a magyar érettségi nem jó semmire.Nem is kérik..A szakmád ami nem rossz avval meg az a baj,hogy csak akkor van esélyed benne dolgozni ha kint is elvégzel ezzel kapcsolatban pár tanfolyamot.Természetesen ehhez a szakmához társalgásszintű angol nyelvtudásra van szükséged.Feltételezem,hogyha kint akarsz karriert építeni,és dolgozni akkor tudsz angolul.Vagy az adott ország nyelvén ahová tervezel menni.Voltaképpen ha van nyelvtudásod akkor van esélyed dolgozni is..

Nem tudom mennyire vagy mozgássérült,de vannak olyan cégek (akárcsak otthon) ahol kimondottan hátrányos helyzetű embereket alkalmaznak..De ahhoz hogy ilyen helyen tudj dolgozni,pár orvosi lelettel igazolnod kell a betegséged helyzetét..Bár én mostanában nem nagyon találkoztam olyan lehetőséggel..szóval te már a betegséged miatt sokkal hátrányosabb helyzetben vagy,sajnos akárhová nem tudsz menni.

De én azt mondom,hogyha nagyon eltökélt vagy akkor bármi sikerülhet..Jó angol tudással,és talpraesettséggel akár sikerülhet is kint boldogulnod..

sok sikert

2011. júl. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. csinálj pár animációt referenciaként, amiben megmutatod a maximumot a tudásodból.

2. eleinte menj ki és vállalj valami alja munkát, amit bírsz és onnan építkezz. ne várd h egyből a szakmádhoz igazodóan alkalmazzanak, referencia nélkül...

Ha van egy munkád élsz, eltartod magad közben kereshetsz munkát erre vonatkozóan is lényeg h belekóstolj. minden kezdet nehéz. HAJRÁ!!!

2011. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!