Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel van előrébb egy...

Mennyivel van előrébb egy pincér, ha tudja a mixer- és bartender dolgokat?

Figyelt kérdés

Munkakeresésnél ez sokat számít ?

Köszi a válaszokat !


2011. aug. 1. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha koktélbárba mész. Vicces kívül, én is pincér vagyok, bártender ismeretekkel. Attól függ, milyen irányba akarsz továbbmenni. Ha étteremben akarsz dolgozni, senkit nem fog érdekelni, h tudsz koktélozni. Ha mixerkedni akarsz, akkor helytől függ. Egy kis koktélbárban keverni és felszolgálni is tudni kell, egy nagyobb szórakozóhelyen pedig csak keverni kell, pultban vagy, nem pályán. Szóval tulajdonképpen választhatsz. :)
2011. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Vicces kívül" = viccen kívül :P :)
2011. aug. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És ha csak egy sima étterembe mennék külföldön ?

Pl. van 10 pincér, én ezzel ki tudnék emelkedni a többiek közül ?

2011. aug. 1. 01:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az étterem stílusától is függ.
2011. aug. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem. Nagyon-nagyon kicsi az esélye, ha sok rendezvény van az étteremben, pl. esküvők, ahova igényelnek mixert, max. akkor. De még akkor sem biztos, hiszen te pincérként fogsz dolgozni, oda kellesz, mixernek majd hoznak külsőst.

Kérdés: dolgoztál vmelyik szakmában, vagy még "csak" tanultad?

2011. aug. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd tanulom, ha leérettségiztem. Amúgy szakmatanulás felsőfokon, vagy kereskedelmi főiskola ?

El kell döntenem nem sokára.

2011. aug. 1. 02:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nővérem okj-s mixer papirral van külföldi hotel bárjában. mellé néha besegít a pincéreknek, recepción, stb..


tök jól keres. de a papir volt a lényeg neki, azzal vették fel a bárba

2011. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!