Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos ügyfélszolgálatos...

Telefonos ügyfélszolgálatos interjú milyen?

Figyelt kérdés
egy 1,5-2 órás interjú lesz erre az állásra. Voltatok már ilyenen? Miért lesz ilyen hosszú?
2011. aug. 2. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én amin voltam az annyit mondott,h hétfőn hány órára menjek. Viszont ismerőseim voltak olyanon amin egy állásközvetítők interjúztattak. ott nagyon idióta feladatok voltak. tőlew konkrétan azt kérdezték,hogy mondjon minél több érvet amellett,hogy mirt is jó a hegyekbe menni kirándulni szakadó esőben a párjával...

Kész röhej...illetve volt még vmi hasonló, de nem emléxem sajna. én is akartamjelentkezni anno,deelment a kedvem mikor mondták, h milyen feltéteeknekkell megfelelni. nem egy 3betűscégről van szó?

2011. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csak nem a comforce-ról van szó?
2011. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amin én voltam, az olyan volt, hogy az interjúztató nő leszed a nyakáról egy „kulcstartót”, és azt mondta próbáljam bemutatni ezt a terméket, és meggyőzni miért jó. Kaptam 1 perc gondolkodási időt, és utána élesbe, mintha telefonon beszélnénk, mondanom sem kell, nem egy kedves, érdeklődő leendő ügyfél arcát vette fel, hanem sokkal inkább egy lerázós, nincs időm ilyenekre figurát.

Mit mondjak, a szakadó esőben kirándulni könnyebb lett volna…

Egyébként nem jött össze az állás, de nem is bánom.

2011. aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem értékesítői állás, hanem sima ügyfélszolgálat, csak telefonon. Csak azt nem értem, miért tart majd olyan sokáig...


Az első válaszadónak:

Milyen feltételeknek kellett megfelelni, ill. milyen kérdéseket hallottál még?

2011. aug. 2. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az utolsó vagyok, én is sima ügyfélszolgálatosnak jelentkeztem, sőt, kiemeltem, hogy engem az értékesítés nem érdekel. Mindegy minek jelentkezel, ha ez a feladat az interjún! :)
2011. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok. ahog írtam ismerősöm mesélt... ilyen feltételek voltak, ha csörög a telefonod akkor max 3 csörgé után köteles vagy felvenni, óránként 5perc szünet, de minig ki kell jelentkezned meg be jelentezned, ami ha időn kívűl van komoly büntetésekre számíthatsz... Kérdem én, ha vkinke sűrgős dolga van akkor kirúgják?? nem értem az ilyen munkahelyeket. ezért van a sok gyomorfekély, a stresszes emberek, a sok idegbeteg. El kéne ezeken gondolkodni egy- két mu nkaadónak.

amugy most is munkanélkül vagyok, 24 évesen nem lehet elhelyezkedni. bocs ez nem ide tartozik, csak félek hogy mi lesz velem így.... :(

2011. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és amugy megvolt az interjú? mi volt?
2011. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én voltam már egy ilyen állásinterjún a telekomnál. Behívtak délelőtt 10re és kb 2-3ig eltartott. 2 fordulós volt, elsőnél egy telefonos helyzetet kellett megoldani, ez még oké. Na de a második... kaptunk lapokat, amelyen a szolgáltatások voltak (2 A4es oldal) és a köv fordulónál be kellett mutatni. Magyarul be kell vágnod ahogy csak tudod olyan részletesen, bele is kérdeznek mit tudsz róla. Nem ismertem ezeket a dolgokat, meg amúgy is ki ismeri ha csak nem dolgozik ott. (nem azért van a 3 hónap próbaidő, hogy megismerjem, tanuljak róla?!) Mit ne mondjak, rosszabb mint a szóbeli érettségi:D Nekem az volt...

Amúgy nem vettek fel, ez volt május végén azt hiszem. Pályakezdő vagyok és munkát keresek, úgy hogy ismét megpróbálkozom és pont holnap megyek állásinterjúra.

2011. aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!