Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elhagytam a pénzem, van rá...

Elhagytam a pénzem, van rá esély hogy előkerüljön?

Figyelt kérdés
Tegnap a nyíregyházi buszállomáson, 16.00 óra környékén elhagytam 20.000 forintomat. Van rá esély, hogy előkerüljön? Nagyon nagy szükség lenne rá!
2011. aug. 6. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben a pénzéhes világban van kb. 0,0000000000001% esélyed rá, feltéve, hogy benne volt az elérhetőséged.
2011. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kizárt. Iratokat néha visszapostáznak, de pénzt soha. Illetve millióból egyszer igen, hogyha gyanús, hogy alvilági ügyletbe nyúlt az illetö vagy hasonlók.
2011. aug. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha volt mellette irat, igazolvány, vagy névjegykártya, talán... De ha csak úgy elhagytál egy huszast, önmagában, akkor hogy kerülhetne vissza hozzád?
2011. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez egy találós kérdés?
2011. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem valószínű, hogy előkerül...
2011. aug. 7. 00:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért azt leírhattad volna, hogy mondjuk pénztárcában hagytad-e el, benne az irataiddal, címeddel, telefonszámoddal vagy csak szimplán kiesett a kiscsávó a zsebedből. Ez utóbbi esetben ne izgulj, már valaki biztosan elverte, előbbi esetben néhány % esélyed azért van. Én egyszer pl. találtam az ikeában egy ku*va vastag pénztárcát és leadtam az étterem pénztárában. Nagy kérdés persze, hogy megkapta-e a tulajdonosa, mivel nem nyitottam ki, hogy megnézzem mennyi pénz vagy iratok vannak-e benne.

Szóval nem esélytelen. Ha én találtam volna meg, akkor visszakaptad volna, de kb. ilyen bolond 1 van minden 10.000-ből.

2011. aug. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Buszállomáson volt és csak a pénz esett ki. Kb. rá 5 percre vettem észre hogy már nincs meg, de akkor a sofőr rögtön telefonált ismerős sofőröknek, akik az állomáson voltak és rögtön oda mentek, de ők már nem láttak semmit.
2011. aug. 7. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a pénz esett ki, akkor biztosan nem kapod vissza. Technikailag nem megvalósítható a dolog. Gondolj bele, hogy keressenek meg? Ki hagyott el a buszpályaudvaron egy húszezrest? Azt hiszem Pécs mind a 157.000 lakosa jelentkezne.
2011. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem Pécs, hanem Nyíregyháza 118.000 lakos
2011. aug. 8. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát...sorry Pécs miatt, de félek így sem nőtt számottevően az esélyed rá, hogy jelentkezzen a megtaláló.
2011. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!