Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fürge Diáknál regisztráltam,...

Fürge Diáknál regisztráltam, dolgoztam 1 napot! Most nem tudom őket elérni! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy napot, utána mondták, hogy várjak, mert lesz a héten még...hívtam őket, mondták, hogy hívnak majd vissza, de azóta nem tudom őket telefonon elérni!


Lehetséges, hogy csak azért dolgoztattak 1 napig, hogy az ezer forintos regisztrációs díjat le tudják vonni?


2011. aug. 18. 14:34
 1/6 4k05 válasza:
Szerintem keresd fel őket személyesen. Nem tudom hová valósi vagy, de kell hogy legyen ottani kirendeltségük is. Délelőtt menj, mert délután már nem hiszem hogy bent vannak...
2011. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésed butaság. Ha már nem dolgozol náluk, beviszed a részjegyedet, és visszakapod az ezrest, szóval nem hinném, hogy emiatt akartak alkalmazni. Legjobb, ha bemész megkérdezni. Melyik város amúgy?
2011. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nyugi ha arra gondolsz h átvertek és leléptek a pénzzel az hülyeség:D


elég nagy cég nem az a lelépős fajta



mellesleg nem a te 1000Ft-odra pályáznak:D



mikor hívtad őket?


hétvégén nem dolgoznak

hétköznap 5 után nem dolgoznak

reggel nem tudom mikor kezdenek de sztem 9kor



szóval ha ilyesmi időpontokban hívtad őket azért nem vették fel



próbálkozz engem mindig visszahívnak

valószínűleg nincs újabb melójuk azért nem hívnak, nálam is volt úgy h beígérték de nem volt meló...



szóval várj türelemmel



de ha akarsz menj be személyesen


DE NE PARÁZZ!!

2011. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mellesleg nekik is az az érdekük h minél többet dolgozz...
2011. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindig hétköznap 9-17-ig vannak akkor is hívom őket!!! És soha nem veszik fel azóta, és vissza se hívnak!!! Debrecen amúgy
2011. aug. 19. 14:16
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem érdekled őket. Minden féle bántás nélkül írom ezt... :(
2011. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!