Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amerikába van valami oldal...

Amerikába van valami oldal amivel kilehet menni dolgozni egy évre vagy kevesebbre érettségivel?

Figyelt kérdés
Az au pair a leggyakoribb de fiú vagyok úgy nehezen találni családot meg valahogy nem akarok családnál lakini..kicsit önálló életet szeretnék..van valami ilyen munka amit ott a magyarok szoktak végezni? És kb mennyit keres?Mert az egy év után szeretnék kint maradni akkor tanulni vagy ha nem tetszik akkor nem..
2011. aug. 19. 08:30
 1/10 A kérdező kommentje:
internetes oldal stb.. ami megbízható..esetleg már van vele tapasztalatotok vagy ismerősötöknek..vagy valami munka közvetítő nélkül..
2011. aug. 19. 08:31
 2/10 anonim ***** válasza:
keress európai családot az au-pairkedéshez, ha van gyakorlatod már, akkor Amerikában is szívesebben fogadnak majd, de fiúknak kell a jogsi
2011. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Au pairként a legegyszerűbb kimenni. Sok család egész lakrészt kiad az au pairnek, nem csak egy szobát, nekem pl. egy egész lakásom volt a családé mellett (mondjuk ez Anglia volt, nem Amerika).

Ja és fiúk is találhatnak családot, ahol én voltam, ott előttem egy fiú dolgozott. Nem kötelező jogsi sem, azért mondják, hogy legyen fiúknak, mert legalább ennyivel előrébb legyél egyes lányoktól, akiknek nincs. Pl. ha egy család direkt arra keres embert, hogy vigye el a gyerekeket kocsival a suliba, és vagy te mint jogsis fiú meg van egy lány, akinek nincs jogsija, akkor ők téged választanának.

2011. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És au pairkedni ki lehet menni pl csak fél évre is?
2011. aug. 19. 09:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Európában igen, USA min 12 hónap
2011. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
és mennyi pénzt lehet keresni ? félretenni lehet valamennyit vagy csak éppen megélni lehet ? Mert igazából a new yorki egyetemre szeretnék menni..és pénz is kéne..
2011. aug. 19. 09:23
 7/10 A kérdező kommentje:
persze utána
2011. aug. 19. 09:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Bővebben az au pair munkáról: [link]

Amerikába a legegyszerűbb ügynökséggel kimenni, ezen az oldalon találsz pár címet, pl. ők is közvetítenek az USA-ba: [link]

2011. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem akarom elvenni a kedved,de egyetem New Yorkban???Hogy gondoltad ezt?Ki fogja fizetni a tandíjat?(sok-sok ezer dollár)Amerikában nincs ám ingyenes felsőoktatás..
2011. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tudom. azért szeretnék előtte ott dolgozni..mert az itteni fizetésekből sosem gyűlne össze..
2011. aug. 21. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!