Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki börtönőr?...

Van itt olyan aki börtönőr? Mi a véleménye a munkáról, munkakörről? Nagyon nehéz vagy éppen elviselhető? Nem viseli meg lelkileg? Mióta dolgozik ebben a szakmában?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egyet,néhány hónap után elment inkább a Tescoba biztonsági őrnek.Szerintem ez sok mindent elárul.
2011. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egyet én is, igaz a lelki oldaláról nem sokat tudok, de nagyon nagy szigorúság van. Pl ha késik 5 percet a munkából, hadbíróság elé kell állnia és végső esetben börtönbe is kerülhet!!!
2011. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezektől komolyabb kézzel fogható válaszokat vártam.
2011. okt. 26. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh akkor bocsánat hogy válaszoltunk! Kérlek, ne haragudj, többször nem fog előfordulni.
2011. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem, de bátyám börtönőr.

Amiket én hallottam tőle, egész jók, nekem kifejezetten bejön. Lelkileg ki milyen, őt nem viseli meg, valóban nagy a szigor, telefon, kés nem lehet nála.

Fél éve van ott, de ettől függetlenül tetszik neki is, kicsit unalmas is néha. Hülyéskedés megy ezerrel. :)

2012. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!