Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális elképzelés felsőfokú...

Reális elképzelés felsőfokú angol, középfokú német nyelvtudással 3 éves értékesítési és 2 éves call centeres tapasztalattal nettó 150 000 Ft fizetés?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jah. Örülj hogy legalább annyit kapsz.
2011. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Reális ennyit elkérni, csak kérdés, hogy adott munkakörre a munkáltatónak megéri-e ennyit fizetni.
2011. szept. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
és reális h egy kezdő villamosmérnök 225ezret kérjen el havi nettót ?
2011. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Milyen munkakörbe?!

Mert hiába van nekem 10 éves felsővezetői tapasztalatom nemzetközi nagyvállalatnál ami után a reális fizetésigény 1,5 millió nettó ha a sarki boltba jelentkezem eladói munkakörbe...

2011. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen hasonló értékesítési munkakörben szeretnék továbbdolgozni.
2011. szept. 11. 14:13
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
szerintem reális. legalábbis elkérni ennyit biztos. ha szerencséd van, meg is kapod. sok sikert!
2011. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé hasonló adatokkal én személyi asszisztensnek mentem és ennél jóval többet kértem-kaptam.
2011. szept. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Reális, ha jó csaj vagy, meg is kapod.
2012. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebben az országban örülj neki, de ha már ilyen nyelvtudásod van elmehetnél Tv jósnak, és akár a 4x esét is hazavihetnéd röhögve.
2012. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

kevés

Ha nem kapod meg, irány a nyugat.

Az előző helyen, mennyi volt a végén a fizud?

2012. márc. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2