Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki bármilyen főiskolai...

Akos0915 kérdése:

Ha valaki bármilyen főiskolai diplomával rendőr járőrnek szeretne jelentkezni, habár nekik csak szakközép iskolai végzettség kell, akkor ugyanolyan rangi beosztásban lenne, mint a többi járőr, vagy rögtön magassabb rangja lenne?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem, ha fel is vennének egyszerű járőrnek, akkor is ugyanazt a rangot kapnád, mint a többiek. Azonban van egy kis gond! Csak úgy egy egyszerű diplomával nem fognak felvenni. Jelentkezni kell rendészeti szakközépbe tanulsz két évig és utána kerülsz állományba. Volt (azt hiszem két éve) objektum őr képzés az valami rövidített képzés volt és FBŐ (Fegyveres Biztonsági Őr) végzettséget adott, de azt én szerintem már nem indítanak.
2011. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy módon lehetsz rendőr:

- ARSZKI elvégzése, ha magasabb beosztásban/rendfokozatban szeretnél lenni, akkor ARSZKI után RTF + protekció.


Másképp NEM fog menni.

2012. jan. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!