Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 150-200 ezer...

Havi nettó 150-200 ezer forintos fizetésre milyen tanulmányok elvégzésével lenne lehetőségem? Aki ennyit keres megírná, hogy milyen végzettséggel/beosztással keresi meg?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Én ennél is többet keresek. Mérnök infó+ két nyelvvizsga.
2011. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ennyit nem nagy kunszt keresni. Én érettségivel, két felsőfokú nyelvvizsgával(bár a munka során nem kell használnom) grafikusként dolgozom, Budapesten. Nettó 180.000+bkv bérlet+12500 kajajegy.
2011. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 3-4szeresét keresem. Vállalkozó, diploma nélkül, dupla minimálbérre bejelentve.
2011. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Vállalkozó sajnos nem leszek, mert ötletem nincs, pénzem meg pláne.

Mérnők kilőve, semmi műszaki érzékem sincs.

De: grafikus képzés érdekes lehet + nyelveket is tanulok.

Bár azt kétlem, hogy valaha is felsőfokon beszélnék bármilyen nyelven.

Grafikusként 1 középfokú nyelvvizsgával/nyelvtudással is találhatok hasonlóan kereső állást?

2011. szept. 19. 23:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Grafikusként nem a végzettség a lényeg, bár van egy két cég akik iparos vagy képzős diplomát várnak el de ez nem jellemző, inkább a tapasztalatra mennek rá, illetve mennyire ismered a grafikai programokat és azokból mennyit ismersz. Viszont amíg nincs referenciád addig nem érdemes grafikus állásra pályázni, mert a pályakezdőktől is kérnek portfoliót.(legtöbbször abból, illetve próbamunkából döntik el hogy felvesznek-e.)
2011. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ha van még valakinek egyéb ötlete szívesen várom továbbra is :)
2011. szept. 21. 17:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakácsként 200e körül kerestem otthon, külföldön 2500€ nettó angol felsőfokkal.
2011. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Turizmus-vendéglátás szakon közgazdász végzettség, angol felsőfok, mellé két középfok. Személyi asszisztens vagyok egy külföldi tulajdonú cégnél, kezdő fizu nettó 200+ 40 cafeteria volt, azóta nettóban 50-et emeltek egy év alatt.
2011. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
8 általánossal kényelmesen(becsületesen)300ezret keresek,mert nem mondtam azt semmire,hogy soha!Tanulj nyelvet,és Tiéd a világ!:)
2012. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!