Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önéletrajzot írjak...

Milyen önéletrajzot írjak hagyományost vagy amerikai típusút?

Figyelt kérdés
Munkahelyre szeretnék pályázni.Az álláshirdetést újságban olvastam de ott nem volt kikötve hogy milyen legyen.Akkor mindegy?
2011. szept. 20. 13:03
 1/3 anonim válasza:
valóban mindegy de ilyenkor célszerűbb amerikait írni mert az átláthatóbb!
2011. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

oké köszönöm.Egyébként hagyományosba bele szoktak írni szabadidős tevékenységet vagy az annyira nem ajánlott?

Mert írtam hagyományost de nagyon rövid lett.9 sor gépelve

2011. szept. 20. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

9 sor? :s


Fejléc: név, cím, telefon, e-mail, családi állapot. (külön sorokba)

Lejjebb: iskolák (fordított sorrendben): év, iskola neve, szak esetleg (pl. szakközép esetén), eredmények (egyetem esetén)


Utána: szakmai gyakorlatok, munkatapasztalatok: év, hónap; feladatok, mit csináltál, ennek rövid leírása, összefoglalása.


Alatta: nyelvek (ha vizsgád van, annak minden adata pontosan: év, nyelviskola, ahol tetted, eredmény, fajtája), ha nincs vizsgád, de tanulod, azt is célszerű odaírni.


Alatta: jogsi, számítógép-ismeret, más képességek (pl. gépírás, stb.)


Alatta én odaírtam röviden hobbikat, szabadidős tevékenységeket is.


Majd dátum, aláírás.


Felülre még kép.


Ez nem lehet csak 9 sor...

2011. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!