Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy állásinterjú után miért...

Egy állásinterjú után miért várnak 1 hétig a válasszal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert az összes jelentkezőt mire végiginterjúztatják, annak kell idő, utána még újra végiggondolják, satöbbi...
2009. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Így van, nem te vagy az egyetlen pályázó akit meghallgatnak.
2009. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy hónap után értesítettek, hogy nem vettek fel, szóval még van időd...
2009. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Még jó dolgod van ha csak egy hetet várnak. Van olyan hely, ahová még szeptemberben mentem interjúra, azzal köszöntek el, h majd értesítünk. Azóta is értesítenek. Azóta már dolgoztam is, elküldtek most határozott idejű munkaviszonyom van, és bizony most is van olyan hely, ahol voltam interjún és még semmit sem böfögtek vissza. Már majdnem egy hónapja.
2009. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kéthetet vártam arra hogy közöljék velem nem vesznek fel !!

vissza hallottam hogy az egyik ott dolgozo kisfönök rokonát másnap felvették

2009. ápr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy raktáros vagy targoncavezető állásra is legalább 15-en pályáznak. Képzeld el ezt egy adminisztratív, esetleg vezető pozíció esetén. A kiválasztás - mivel minden állásra rengetegen pályáznak - időigényes, mert közben az alaptevékenységüket sem hanyagolhatják el.
2010. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, már, hogy a majd értesítjük elköszönés után még csak válaszra sem méltattak. Soha nem értesítettek.

Legutóbb meg olyan volt, hogy az elbírálási határidő előtt hetekkel szinte postafordultával, ahogy elküldtem az önéletrajzomat, megírták indoklás nélkül, hogy bár minden feltételnek megfelelek, mégsem engem választottak.

2010. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!