Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rendőrség vagy külföldi...

Rendőrség vagy külföldi ausztriai munka? bőv lent.

Figyelt kérdés
Vonz az rendőri pálya,katona már voltam szeretnék rendőr lenni,de nem tudom hogy azzal járnék e jobban vagy azzal hogy kimegyek 4-5évre dolgozni és megszedem magam,vagy itthon gürcölök a járőri fizetésből...szerintetek?
2011. szept. 26. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szép dolog a rendőri szakma, én is annak készülök. Idén érettségizek és ha felvesznek a rendőrtisztire akkor rendőrként fogok dolgozni majd.

Ez inkább rajtad múlik hogy milyen lenne a munkád kint külföldön, mert ha az amit szeretnél és szeretnéd csinálni akkor nyugodtan bevállalhatnád. Rajtad múlik a dolog. Ha nincs párkapcsolatod akkor nyugodtan bevállalhatsz külföldi munkát.

2011. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendőr akarok lenni mindenképpen csak ma elbizonytalanodtam.meghúztak forgalmin 3jára és kicsit felment bennem a pumpa(ez nem panaszkodás,csak értsd h miért...)Honvédségnél sem volt velem gond.Fegyelmezett vagyok,nyugodt ember.De azt nem tűröm,ha szórakoznak velem,és a pénzemmel "játszanak".
2011. szept. 26. 11:31
 3/5 A kérdező kommentje:
úgye a jogsi meg rendészeti suliba + pont:) ezért....
2011. szept. 26. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

én azt mondom menj el pár évre külföldre, rakj félre egy csomó pénzt, és gyere haza rendőrnek :D addigra remélhetőleg rendezik a fegyveresek bérét egy normális szintre... Én is mennék külföldre, de túlságosan szerettem volna hivatásos lenni hogy most feladjam az elején ezt az utat.


pénzügyőr őrmester

2011. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Engem az ilyen területek érdekelnek,úgyh nem adom fel ahogy azt pár órával korábban írtam.Hozzátok hogy lehet bejutni tiszthelyettesi állományba? Tudtommal tiszth.i suli nálatok nincs....vagy igen? Ha igen hol? Én beadtam a helyi VPOPre az önéletrajzomat 1 éve. Rá 1 hónapra jött a papír hogy nincs hely....-.- szal akkor tehetetlen vagyok,hogy hozzátok kerüljek ha nincs th suli?
2011. szept. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!