Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalat a Decathlonról?

Tapasztalat a Decathlonról?

Figyelt kérdés

Egyetem mellé keresnék munkát a lakhelyemhez viszonylag közel meg lett hírdetve egy eladói állás a Decathlonba. Valakinek van tapasztalata? Mennyit lehet keresni, milyen a munka, a közeg?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 26. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

En voltam a Decathlonban interjun. Reszlegvezetonek jelentkeztem. Tipikus multi. "Felkapaszkodott", semmihez sem erto vezetokkel. Egy 3 oras majomkodason kellett resz venni. Ami utan kozoltek, hogy azert nem vagyok alkalmas, mert "nem mosolygok eleget, pedig kommunikacios foiskolan vegeztem" Erre mondtam, hogy az egy dolog, de mi koze a szakmai tudasomhoz a mosolygasnak es amugy is logisztika szakiranyon vegeztem. Erre nem mondtak semmit. Szoval sok jora ne szamits. Vallald el, ha muszaj, de ahogy lehet, lepj tovabb...

2011. szept. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Uh, nem túl biztató! :) Fél év van hátra az egyetemből valami rugalmas meló kéne addig..

Kíváncsiságból, tudnál írni hogy az a három órás tesztelgetés miből állt? Köszönöm!

2011. szept. 27. 10:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs több tapasztalat? Nem lesz ebből így Sportóriááááás :D
2011. okt. 2. 21:48
 4/6 anonim válasza:
84%
Nos én is részlegvezetőnek jelentkeztem,és annak módja szerint elmentem az interjúra. Az első körben cégbemutató, kivetítéssel, alapvető "hitvallás": őszinteség, vitalitás stb (egy multinál?? aha hihető). Aztán körbevezettek minket majd elmondták hogy a részlegvezető is teljes erővel dolgozik (árufeltöltés, polcszerelés, csomagbontás) mint a sima eladók, csak még ezen felül is végez egyéb munkát mint árukezelés, csoport kiképzése és egyebek. Mosolyogva közölte közben a hrs. hogy bár 40 óra az általános munkaidő, ennél jóval többet dolgoznak, s akinek ez nem tetszik az ne a Decathlont válassza. Ezután 20 perces feladatot kaptunk (egy áruházuk megnyitását hogyan szerveznénk le) a felétől angolul kellett beszélnünk, kár hogy nem mondtam a bemutatkozásnál, hogy az én nyelvem a héber,ógörög és a latin:), majd kis kártyákon 2 soros feladatot adtak, konfliktus kezeléssel kapcsolatban kellett villantani. Ezután közölték hogy majd mindenkit egyenként szólítanak. Másodiknak hívtak, leültetett az igazgató az irodán kívül (mellesleg kb olyan lekezelő stílusban mintha burnei szultánjával ültem volna le), majd közölte: "nem ilyen személyiséget keresünk"... kezet nyújtott, és már állt is tovább. Az illető hölgy persze max 25-28 éves, egy darab mosoly, vagy sajnálom ön nem felelt meg, vagy ilyesmi nélkül. őszinteség??? Nos nem hiszem hogy ez a ritkaságba menő emberi erény, többet jelentene egy multinak a marketingnél. Azonfelül minden bizonnyal az Elte. vagy a PPKE. pszichológusi képzésben is részesült, decathlonos igazgatójával állottam szemben hiszen kb 20 perc kontaktus után vágta a személyiségjegyeimet. Szóval csak az menjen oda, akiket ez nem zavar.
2011. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó a csapat, a munka változatos, a munkaidő úgy rugalmas, hogy a beosztásodhoz kell igazodni, de felvételikor megbeszélheted, hogy mellette pl. mikor sulizol, azt figyelembe veszik. Felvételinél a cégismertető után következik egy csoportos feladat, majd sikeres szűrés esetén tovább a személyes interjúkra. Pályakezdőknek tapasztalat szempontjából kiváló hely. Üdv, egy bentlakó ;)
2011. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Feederimmortal válasza:
73%
Csak pozitívumokat tudok én is leírni a Decathlonról és magáról a munkáról is! Rugalmasak,nem hajtanak mint a birkákat és nagyon jó légkör van teremtve.
2014. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!