Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váci elektronikai gyártóhoz...

Váci elektronikai gyártóhoz (multi) szeretnék menni, mint villamosmérnök, mennyit írjak bruttónak? Pályakezdő vagyok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy jó lesz a Zollner? :)

Szerintem olyan 150-200 között. De ez függ attól is, hogy tényleg van-e olyan munkakör, amihez kell a villamosmérnök végzettség, illetve hogy csak olyan munkakörbe mennél-e oda.

2011. okt. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért van valami probléma a vállalattal?


Tesztmérnökire jelentkezem, ahova a következő vagyis az utolsó félévben mennék oda, mint gyakornok (amolyan próbaidő), majd amikor leállamvizsgáztam, teljes állásban vennének fel.


Én 150k bruttó körülire gondoltam amikor gyakornok lennék.

2011. okt. 7. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt a környéken kb rabszolgatartónak veszik :) De tény, hogy fizet, és helyi viszonylatban nem annyira rosszul.


Gyakornokként természetes, hogy kevesebb a fizetés.

2011. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az operátori részt, vagy a mérnökökkel együtt? A jabil is rabszolgatartó, de inkább annál rosszabb, de a mérnököket nem "bántják".
2011. okt. 7. 09:10
 5/6 anonim válasza:
100%
Én 250-300 eFt bruttót gondolnék egy végzett villamosmérnöknek.
2011. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Átlag alatti fizetések még diplomásoknak is...
2015. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!