Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön dolgozhatnék, de...

Külföldön dolgozhatnék, de van 2 kisfiam (3 éves és 1,5 éves) nem tudom kimenjek-e, mert egy időre itthon kéne maradniuk az apjukkal. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Angliába dolgozhatnék szeptemberig olyan fizetésért amivel ha hazajövök helyrehozhatnám a házunkat,de nem tudom,hogy itthon merjem e őket hagyni az apjuknál addig.mi elváltunk és attol tartok hogy amig kint dolgozok ő csinál valamit,hogy ne kelljen vissza adnia őket.bár utánakérdeztem jogilag ideiglenesen átveheti őket és mikor visza jövök neki vissza kell öket adnia....

nem elhagyásnak vennék ezt?mihez kezdjek?Kimenjek vgy maradjak?


2009. ápr. 29. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz a döntés. Egyrészt érthető, ha a gyerekeid miatt (is) szeretnéd az anyagi helyzetedet rendben tudni. Másrészt kérdés, hogy a gyerekeket ez mennyire viseli meg. Nem biztos, hogy jót tesz 2 ilyen kicsi gyereknek, hogy "dobáljátok" őket félévente. Apukát Te ismered, képes lenne szerinted visszaélni ezzel?
2009. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
főleg a gyerekek anyagi dolgai miatt lenne jó(én se valami pénzes családból vagyok).nem hiszem,hogy visszaélne vele,csak már sok minden megfordult a fejemben,nehéz dönteni.
2009. ápr. 29. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem élne vissza vele (nyilván a gyerekeinek ő is a legjobbat akarja), akkor csak az a kérdés, hogy a gyerekek hogy viselnék ezt. Na meg persze Te.
2009. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a gyerekek biztos,hogy nagyon nehezen,elég rosszul viselnék a dolgot és én sem túl jól,de én kitartanék,mert főleg értük lenne mindez.
2009. ápr. 29. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy szerintem hiäba jo az anyagi része..ha a gyerekekröl szo biztosan nem mennék el honapokra:(..én nem tudnäm...hiäba a sok pénz.a csalädom az elsö,és nem birnék meglenni nélkülük.nekem is van egy mäsFél éves kisfiam.
2009. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1 hetet alig bírok ki a gyerekek nélkül, hónapokat végképp nem. Főként, mivel tudom, hogy ők is nagyon hiányolnak.

Tudom, a pénz nagy úr, de én a helyedben attól tartanék, hogy törést okoz a gyerekek lelkében, ha "elmész".

Romos házban is lehet szeretetben élni...ráadásul a gyerekeid még kicsik ahhoz, hogy frusztrálná őket a szerényebb anyagi körülmény. Az anya hiányát viszont biztos megsínylenék.

2009. ápr. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz az élet mostanában, tudom... De ne menj el... Még kicsik, ők nem értenék az egészet, mert még szerencsére nem érzik a pénz súlyát.

Maradj velük.

Ebben a korban ez megfizethetetlen.

2009. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!