Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő C+E kategoriás sofőr...

László22 kérdése:

Kezdő C+E kategoriás sofőr akinek megvan a nemzetközi árufuvarozói hogyan tud a legkönnyebben ellálni dolgozni?

Figyelt kérdés
5 szőr voltunk fent Pesten hozzá teszem Szolnokiak vagyunk és még is elküldtek minket minden honnan, 20 évig sofőr volt csak kisebb kategóriában, nem értem miért nem fogadják el gyakorlatnak. Konkrét munkák is érdekelnének.
2011. okt. 12. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ismeretség kell már ehhez is. Mellette hirdetéseket nézni. Esetleg lehet direkt módon kisebb-nagyobb cégekhez jelentkezni, önéletrajzot küldeni. Az E kategóriásakat nagyon keresik.

Szolnok azért elég messze van Pesttől. Lehet hogy azért hajtottak el, mert kétségbe vonják, hogy mindennap meg tudsz jelenni pontosan a munkahelyen. Nem is értem ezt a részét, hogy hogyan is csináltátok. Csak úgy felmentetek Pestre és bekopogtatok néhány helyre?

Lényeg, ami lényeg: hirdetés-hirdetés-önéletrajz írás (Utóbbit azért értelmesen szerkesztve és ne hemzsegjen a helyesírási hibáktól. Már csak azért írom és a jó szándék szól belőlem, de a kérdésed sem túl magyar és tele van hibákkal.)

2011. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemzetközizni szeretnél, akkor a Waberer's-nél a helyed:)
2011. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindkét hozzászólónak köszönöm a választ, az elsőre kicsit védekezem, betegen, gyorsan, munkaidőben, és idegesen megírt levél volt de a lényeget megértetted tehát nem volt annyira rosszul megírt szöveg :) Önéletrajzot nem én írtam meg én csak begépeltem és kinyomtattam, a pesti út az nem találomra volt hanem hirdetésre mentünk fel és még is elhajtottak utána illetve nem jelentkeztek mint minden főnök :)

A második hozzá szólónak üzenem voltunk a waberers-nél onnan is elhajtottak minket, vagyis nem jelentkeztek, mi jelentkeztünk de azt mondták hogy nincs lehetőség vagy ilyesmi közben meg amikor azt mondták menjünk fel akkor meg azt mondták hogy van sok lehetőség :) Ennyit erről sajnos tehát látom nincs senkinek sem úgy egy igazán vagány ötlete ami be is válhatna, mindegy attól még várom a hozzáírásokat a témához.

2011. okt. 13. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Ha vannak ismerősök pl. raktárakban, akkor náluk lehet érdeklődni. A normális raktárosok, áruátvevők általában jóban vannak a normális sofőrökkel, és van infójuk róla hogy hol keresnek embert. Lehet hogy kéne pár embernek szólni, hogy érdeklődjenek ők is.

Aztán mint már írtam, direkt módon jelentkezni cégekhez. Nagyon nem ismerem az országnak azt a részét, de csomagküldő szolgálat tuti hogy ott is van. Esetleg még ilyen multi áruházak jutnak eszembe (Tesco, Spar...), ott is lehet próbálkozni.

2011. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

második vagyok


Csodálkozok, hogy elküldtek. A wabinál soha nem volt akadály az, ha valaki 0km-es. Rengeteg teljesen kezdőt felvettek már. Mondjuk az is igaz, hogy a wabinál jönnek-mennek az emberek. Egyébként lehet, hogy az is belejátszik, hogy több kis cégre bomlik fel és franchise rendszerben működik tovább. Próbálj meg ezen a fórumon is érdeklődni, itt rengeteg kamionsofőr van:

[link]

2011. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 jani010 válasza:

Ha esetleg még nemzetközi soföri munkát keresel:


[link]

2012. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kockahas72 válasza:
Gartner,Zalaegerszeg.Most nem a legjobb,de felvesz kezdőt.Ha még aktuális
2014. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!