Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a tescos (éjszakai)...

Milyen a tescos (éjszakai) árufeltöltős munka? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Diák munka lenne.
2011. okt. 13. 15:22
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Droid munka.
2011. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Én pár évvel ezelőtt voltam diákmelós árufeltöltő a Tescoban, de nem azok voltak életem legvidámabb napjai.

Ha elmebeteg főnököt fogsz ki (nekem sajnos azt sikerült), akkor nem lesz túl jó, hajtás, üvöltözés és fenyegetés egész nap. 10 napig csináltam (volt aki két óra után elköszönt :-) ) aztán kerestem másik diákmunkát, sikerült is találni normálisabbat.

Nem elriasztani akarlak, ez csak az én tapasztalatom, te lehet jobban jársz.

Ja és az órabér akkor (2007) 450-480 körül volt.

2011. okt. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Lenne még pár kérdésem, ha visszanézed még kérdést, légyszi válaszolj!

Barátnőmmel megyek, mindketten először dolgozunk ott. Mi a menete? Gondolom a főnök elmond pár dolgoz, de mégis mire kell készülni? Mit kell csinálni? Külön-külön fogunk dolgozni, vagy együtt? Nem baj, ha első nap nincs fehér póló?

2011. okt. 13. 16:34
 4/24 A kérdező kommentje:
És, hogy vannak a szünetek? Mindent elmondanak rendesen? Nem akarok ott égni ,hogy nem tudom mit hogyan és hova kell tenni.
2011. okt. 13. 16:35
 5/24 anonim válasza:
100%
Van hátul egy raktár, megmondják mit kell kipakolni, te meg kipakolod. Ezt 6-8 órán keresztül.
2011. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

16:29-es vagyok.

Szünetre már nem emlészem hogyan volt, kajaszünet asszem fél órás volt, töb turnusban mentünk. cigizni nem jártam ki, de nem lehet túl sokszor kimenni. Amúgy bármit viszel be (cigi, öngyújtó, stb.), a biztonsági őrrel a melósbejáratnál ragasztatni kell rá matricát, hogy ne higgyék lopásnak. Be és kimenet átnézik a hátizsákot.

Elmondták, hogy mit honnan hova kell pakolni, ha végeztél, szólni kellett, és mondták a következő melót.

Ahol én voltam, ott mindenki kapott egy kék vagy piros pólót diák kitűzővel.

2011. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezek szerint külön leszünk a barátnőmmel? És ha nem tudom mi hol van? (ahova megyünk, pont most rendezték át az egészet) Időre kell dolgozni?
2011. okt. 13. 16:51
 8/24 A kérdező kommentje:

Úgy értem hogy egy raklapot meghatározott időn belül kell kipakolni? Mivel kell odavinni a raklapot?

(bocsi a sok kérdésért, de inkább itt "bénázok", mint ott)

Egyébként 19/L vagyok.

2011. okt. 13. 16:53
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én 2 évig jártam éjjeli diákként, imádtam. melozni kellett, de jofej volt mindenki, jo volt a hangulat, csak aztán már nem nagyon hivnak a tescok sem. melyikbe mennél? a sok helyre már diákot sem kérnek
2011. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy külön lesztek-e, azt nem tudom, lehet hogy egy helyre osztanak be benneteket,ha normális lesz a főnököd, talán még meg is lehet beszélni vele.

A raklapokat békával kell mozgatni, nekünk nem kimondottam időre kellett dolgozni, hanem folyamatosan járt arra valaki, aki nézte, hogyan haladunk, aztán ha nem tetszett neki, akkor szólt.

2011. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!