Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet egy kőműves...

Mennyi lehet egy kőműves napidíja?

Figyelt kérdés

A generálkivitelezőktől olyan árajánlatokat kaptam, hogy a szemem káprázik bele. Naponta 60-70 ezerért vonulnának fel nekem 4-5 emberrel...

Ehhez képest gondoltam hívok egy kőművest én magam és barátokkal, rokonokkal ott leszünk mi segéderőnek. Mennyi egy kőműves reális bére naponta?


2011. okt. 14. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk kőművesek jöttek segíteni falazni, majd a következő évben kőporozni. Mindegyik 10 ezer forintot kért el egy napra. Kb. reggel 7 órától délután 5-6 óráig, + ebédet kaptak. Számla nem volt... és Komárom-Esztergom megyéről beszélek.
2011. okt. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Brutális árkülönbségek vannak, nálunk két darab tűzfalat kellett volna építeni, volt aki napi 7 ezer forintot mondott, volt aki fix áron kért volna 60 ezret, a másik tűzfalanként 10 ezret. Végül is még mindig nem csináltattuk meg!
2011. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk most egy nyugdíjas kőműves van de nyomja mint a gép ezres órabérben. Kértem pár ajánlatot, hát olyanokat mondtak, volt aki egy hétre 150-et kért zsebbe munkadíjnak! Nem tudom mit gondolnak hol élnek ezek
2011. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mindegyik válasz segített. Én úgy gondoltam, hogy napi tízből kellene megoldanom (egy ebéd meg a jóltartás természetesen plusszba belefér). Kb 7-10 nap alatt végezni lehetne...ahogy az időjárás engedi.


Mára hívtam két kőművest is, meglátjuk meg lehet-e egyezni.


Amúgy Győr-Moson-Sopron megye. Itt a szakemberek többet kérnek, mint az országos átlag, de itt is rengeteg a szegény ember, aki örülne a kevesebbnek is.

2011. okt. 14. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Fejenként 7 - 10 ezer forint naponta.

Olcsóbb ha kőművest alkalmazól mint egy cégnek a szolgáltatását igénybe veszed. Amikor mi építkeztünk 1 fő kőműves volt jelen ( szaktudása miatt ), mi család pedig a segédek. Sokkal olcsóbb így.

Építkezés eljutott arra a szintre mikor például: Villanyszerelő kellett akkor volt a családban.

Meg ácsok kellett hívni. Többit mi magunk megoldottuk: Villanyszerelés, víz-gáz fűtés, burkolás, festés stb.

2011. okt. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élnek ezek_-Erre az a válaszom. egy kőműves, nem az irodában dolgozik ,, klímás, vagy fütőtt irodában, és a kőműves be is pszkolja a kezét. Ha valaki nem tujda elvégezni ezt a munkát mert ehhez kőműveshez mondjuk érettségi se kell, akkor igenis elleehet kérni annyit sőt még többet is. Sok ember csak lusta dolgozni.
2015. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aphy válasza:
Sok buta ember inkább nem fizet,azt hiszi hogy ő megoldja,ne csináljál semmit,és akkor nem kell megfizetni azokat az embereket akik azt tanulták!!!De ha te dolgozol másnak akkor meg a fellegekbe jársz a munkadilyaddal!!!!
2021. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!