Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kb. netto mennyi a fizetése...

Kb. netto mennyi a fizetése egy angol/német tanárnak nyelviskolában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 13:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Bruttót akartam írni...
2011. okt. 15. 13:48
 2/8 Lily Om válasza:
nálunk nettó 1000, a bruttót nem tudom
2011. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
60 percért? És mennyi munkád van? Kijön a heti 40 óra munka, vagy hogy működik?
2011. okt. 15. 16:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűtlen, hogy alkalmazásba vegyenek, és nem is biztos, hogy jól jönnél ki anyagilag. Jellemzőbb, hogy szerződést kötnek veled és számlaadó leszel, akkor az átlag órabér 2500Ft/45perc. Van aki kevesebbet ad, de manapság inkább többet. Ezt ugye le kell adóznod még...

ÉS van amikor feketén dolgoztatnak, akkor valóban - ha egyáltalán kifizetnek - 1000-1500Ft körül van egy 45 perc.

És amennyi órát kapsz/vállalsz, azzal szorozd fel.

Lehet, hogy jobban jársz, ha inkább magántanítasz, feketén, de mondjuk tisztán 2500ft/45 percért...

Azzal is számolj, hogy a (nyelv)tanárok általában nem akkor dolgoznak, mint a többi halandó, hanem akkor, amikor a többi már ráér munka előtt/után.

2011. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igen, azzal tisztában vagyok, hogy nem 8-16 tart a munkaidő, csak ugye kell a bejelentett munka... Viszont ahhoz, hogy kalkulálni tudjak, melyik jobb nyelviskola, vagy középiskola, jó lenne tudni, hogy átlag hány órára számíthatok, mert így nem tudom mennyire jön ki havonta. Ha mindkét nyelvet vállalnám, akkor mennyi munkám lenne szerinted?
2011. okt. 15. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont szerintem vállald be a középsulit. Rosszul fogsz keresni, de biztos a bevétel és a jogviszony stb intézve van. heti 22 órába nem szakad bele az ember havi 100ért tisztán. KB. Pontosat nem tudok mondani. ÉÉÉÉS mellette még mindig kiegészítheted a keresetedet mellékessel, ráadásul úgy, hogy nyithatsz teljes állás mellett úgy vállalkozást, hogy nem kell még pluszban járulékokat fizetned (hisz a középsuli már fizeti utánad), csak adót, így számlaképes vagy, ergó jobb órákat kaphatsz jobb helyeken jobb pénzért.

Két szakkal valóban jobb esélyed van.

Kérdezz nyugodtan még!:-)

2011. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lily Om válasza:
1000Ft/45 perc és egyszerre 5 órát nyomok le...főállás mellet, adószámmal, nem feketén, hanem fehéren :)
2011. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lily Om válasza:
jav.: mellett
2011. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!