Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tanácsoltok, milyen...

Mit tanácsoltok, milyen munkát keressek?

Figyelt kérdés

Kicsit elbizonytalanodtam, hogy milyen típusú állásokat nézzek, teszek egy próbát, hátha itt kapok valami jó ötletet, amire eddig nem gondoltam.


Ami feltétel számomra: Alkalmazotti jogviszony, fix munkaidővel (természetesen, ha van túlóra, az nem gond) és fix bérrel.


Eddig vállalkozóként dolgoztam, ingatlanértékesítés és nyelvi szolgáltatások voltak a fő profil. Valahogy mindig külföldi ügyfelek felé sodródtam és szívesen is dolgoznék akár külföldiekkel.

Az angolt munkanyelvként használtam eddig is. Emellé van még egy másik európai nyelvből középfokú nyelvvizsgám. Néhány hét múlva diplomázom közgazdászként.


Értékesítési tapasztalatom is van, de ügynöki munkát nem szeretnék végezni - évekig ezt tettem, belefáradtam a bizonytalan bevételekbe és a soha véget nem érő, soha el nem kezdődő munkarendbe. (főleg emiatt szeretnék fix munkaidőt és fix fizetést)


10 ujjal vakon gépelek. Gyorsan tanulok, számítógépet is erős felhasználói szinten kezelem, hacsak nem programozni kell, szinte bármit rövid idő alatt megtanulok használni - ha eddig nem futott volna át a kezem alatt.


Emberekkel szeretek és jól tudok bánni, könnyen alakítok ki stabil kapcsolatokat.


Hirtelen ötlettől vezérelve tettem fel a kérdést, ha kihagytam volna valamit, kérdezzetek bátran!


2011. okt. 15. 17:36
 1/2 anonim válasza:
Menedzser asszisztens? Valami nagyobb helyen, ott jó lehet - bár relatív a jó - a fizetés.
2011. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jobinfo.hu és a monster.hu-n nézegessed az állásokat, ott gyakran sok mindenhez értő, sok nyelvet ismerő egyéneket keresnek.
2011. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!