Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi Központnál milyen...

Munkaügyi Központnál milyen tanfolyamok vannak jelenleg?

Figyelt kérdés

Régebben feltették a honlapjukra is, de egy ideje már nem. Csak az van oda írva, hogy területileg illetékes kirendeltségen vagy központban lehet érdeklődni.

Engem az érdekelne, hogy jelenleg is szokott C kategóriás jogosítvány tanfolyam indulni? Ha igen, akkor van esély oda bekerülni?(a követelményeknek megfelelek, de nincs protekcióm) Köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 17. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a területileg illetékes kirendeltségen...

Mert mindenhol más van...

2011. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ezzel tisztában vagyok. Általánosságban kérdezem, hogy szoktak-e még C jogosítvány tanfolyamok indulni. De leginkább az érdekelne, hogy mennyire nehéz egy ilyen tanfolyamra bekerülni? Mert olvastam valahol, hogy akinek protekciója van az bekerül, akinek meg nincs...
2011. okt. 17. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs. Én pont ebben a cipőben járok. Az oldalukon voltak tanfolyamok, de a kirendeltségen paraszt módjára közölték, hogy NIIIINCS!! Ennyi, hogy NIIINCS... Takarodj innen. Nem számít, ki vagy, takarodj innen.

Ez Bp-en volt, nem írom ki, melyik kerületben. Egy ártatlan kérdés volt, az ügyintézőnek tuti valami családi problémája van. Én az ilyen embereket levegőnek nézem és nem szoktam velük szóba állni.

Lényeg a lényeg. Írtam a központi megadott mail címre, ott normálisan tájékoztattak, nem paraszt módjára, hogy központilag befagyasztották, határozatlan időre...

Ezzel egy időben a tanfolyamok listáját le is vették a weboldalról.

Ez kb 2-3 hónapja volt. Azóta nem tudok semmit. :)

2011. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, régebben én is nézegettem a központi oldalukon a tanfolyamokat. De akkor ezek szerint nem véletlenül szedték le... Köszönöm a válaszod:)
2011. okt. 19. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a munkaügyi csak szeptemberben és tavasszal idít tanfolyamokat.
2011. okt. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem rég kérdezte valaki, és azt mondták ki kell harcolni és fizetik a tanfolyam 90%-át próbáltam most vissza keresni, de nem találtam pedig pár napja volt
2011. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a gödöllői kirendeltségen van D és E kategória.

Vannak nyelvtanfolyamok és még lehet menni logisztikai ügyintézőre is.(többek között én is erre megyek) és igen fizetik.

2012. máj. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És milyen feltételei vannak, hogy tanfolyamon indulhasson valaki? Pl. előtte X hónapja már regisztrált tagnak kell lenni? Köszi a választ.
2012. máj. 9. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:

nem én a suli előtt 2 nappal regisztráltam.

A feltételek azok voltak hogy nem lehetek semelyik suliban nappali tagozatos diák, nem vállalhatok mellette egyátalán semmilyen bejelentett munkát, 18 éves kell legyek minimum, érettségi alapfeltétel, angol nyelv alapfokú ismerete(mivel a képzésen is használni fogok(bár ez igazából nem feltétel).

Azt hiszem ennyi.

Ha a tanfolyam közben mégis munkát találnál vagy olyan lehetőséget ami esetleg visszautasíthatatlan vagy otthagynád a sulit, akkor onnantól kezdve 1 évig nem mehetsz vissza munkát/képzést keresni a munkaügyi kp-hoz.

2012. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, akkor azt hiszem én is benézek majd, hátha sikerül kifogni egy jó tanfolyamot. Köszi:)
2012. máj. 10. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!