Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába költözünk. A párom...

Schmidt Henrietta kérdése:

Ausztriába költözünk. A párom ott kapott munkát. Én GYED-en vagyok. Milyen juttatások járnak?

Figyelt kérdés

Párom december 15-én áll munkába.Mi a gyerekkel valószínűleg márciusba megyünk csak utána.Jól tudom,h az időre Ausztriából kaphatunk családi pótlék különbözetet?

Én GYED-en vagyok itthon.Kint is jár a GYED továbbra is?Ha igen milyen összeg?Mert én azt olvastam,h a legkevesebb 1000€?Létezik,h annyit én is kaphatok?Itthon csak 53ezret kapok....:-(

A Gyermekgondozási hozzájárulás (Kinderbetreuungsbeihilfe)

összege mennyi?A párom fizetése egyenlőre nem éri el a 2.912.€.Így állítólag az is jár.

Milyen juttatásokat kaphatunk?

Hogyan kell elintézni őket?

Igaz,h itthon ne mondjam még le a családit mert kint nagyon sok idő az ügyintézés?

Vagy ha itthon felmondom a családit és a gyedet,a papirok beadásától számítva,mikortól kaphatok először pénzt?Kb.mennyi idő?

Ha itthon lemondom a gyedet,akkor a munkahelyem is megszűnik?


Nagyon szépen köszönöm,aki segít megválaszolni ezt a rengeteg kérdésemet.!:-)

Fogalmam sincs mit,hogyan kell intézni.


2011. okt. 18. 11:35
 1/1 anonim válasza:
Kár, hogy még nem érkezett válasz, mert mi is pont ebbe a cípőbe járunk...
2012. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!