Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online kérdőívezésre keresnek...

Online kérdőívezésre keresnek távmunkában embert. Megbízható a tavmunkabazis. Gportal.hu?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 07:17
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én csináltam már távmunkát, napi 6-7 órát foglalkoztam vele, és mindig csak azt kaptam, hogy még nem gyűlt össze annyi pénz, amit már kifizethetnek, mert hogy 50.000 ft-tól volt kifizetés. Hát én 3 héten keresztül csináltam,NAPONTA.. Így én nem igazán ajánlanám.
2011. okt. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Es mennyit kernek ELORE, hogy elkuldjek neked az anyagot?

Gondolkodj legy szives.

Online kerdoivezes az azt jelenti, hogy kikuldenek X levelezolistara kerdoiv linket, es a cimzett vagy kitolti, vagy nem. Ha online, akkor miert kellene meg egy kerdezo is????????

Pl. a nepszamlalasnal volt az online kitoltesi lehetoseg. Volt ott kerdezobiztos? NEM, mert online attol online, hogy akkor nem kell.

A gportal pedig nagyszeru oldal, ha sajat INGYEN weblapot szeretnel, de nekik pl megvan a sajat, magasan kepzett munkaero-gardajuk - biztos vagy abban, hogy a gportal akar kerdoiveseket alkalmazni, es nem egy ingyen-weboldal-tulajdonos akar becsapni embereket?

Legy ovatos, es legfokeppen, ne fizess semmiert...

2011. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:
100%
Az már alapból gyanús, ha neked kell fizetni, hogy valahol dolgozhass. Egy időben aktívan kerestem ilyen online másodállást, mert bőven belefért volna az időmbe és kellett a pénz, de semmi értelmeset nem találtam, átverést viszont annál többet.
2011. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez eleve nem távmunka, legalábbis nem a megbízónak dolgozol, és nem is ő fizet érte. A kitöltött kérdőívekért kapsz (de inkább nem kapsz) pénzt. Olyan ez, mint a klikkelgetés...

Mellesleg elég nehezen hinnék olyan "cégnek", aki ingyenes tárhelyen üzemeltet honlapot vagy ingyenes e-mailről levelezik. Főleg nem távmunka kapcsán...

2011. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Azért kérdeztem rá, mert nekem is gyanúsnak tűnt. Az a baj, hogy mindig az álláshirdetéseket bújom, de sajnos megbízható, rendes állást nem találok.
2011. okt. 20. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!