Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Mi a feladatköre pontosan egy fuvarszervező nek? Illetve mennyi az átlagos fizetés?

2011. okt. 19. 20:38  Privát üzenet  

A válaszok

Aki fuvarszervezőnek jelentkezik, az tudja mi a feladat. A bér pedig alku kérdése.

Ha nem ismered a fuvarszervezői feladatokat, akkor ne jelentkezz!

A válasz 19%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2011. dec. 2. 11:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És valaki le tudná írni, hogy mégis mi a feladata?

# 2/7Időpont 2011. dec. 2. 14:20 Privát üzenet

Fuvarok szervezése a feladat :-).

Folyamatosan egyeztetsz az áruküldővel és az árufogadóval (néha még az értetlen tahó sofőrrel is, tisztelet a kivételnek), hogy a megrendelő időben megkapja az árut. Legalábbis nekem ez volt a dolgom, amikor ilyen munkakörben dolgoztam.

Nemzetközi fuvarozás esetén normális angol tudás elengedhetetlen, ha tudsz még nyelvet ezen kívül, akkor még jobb.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2011. dec. 2. 20:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És mennyire volt változatos a munka? Egész nap számítógép elött ültél? Illetve -ha megkérdezhetem- mennyit kerestél?

# 4/7Időpont 2011. dec. 5. 09:59 Privát üzenet

Egész nap a számítógép előtt ültem, és a telefonálgattam. Változatosak voltak az ügyfelek a nagyon bunkótól a normálisig, ebben volt változatosság:-).

Nettó 105-öt kerestem, aztán az utolsó négy hónapban felemelték 120-ra, utána sajnos jött a gazdasági válság és a létszámleépítés.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2011. dec. 5. 23:20 Privát üzenet
Látod látod kedves utolsó de a bunkó gépkocsivezetőre még mindig szükség van...

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik.
# 6/7Időpont 2012. jan. 11. 10:17 Privát üzenet

"Látod látod kedves utolsó de a bunkó gépkocsivezetőre még mindig szükség van..."

Egy szóval sem mondtam, hogy nincs rájuk szükség. És nem is mindegyik volt az. De volt néhány, elsősorban magánfuvarozó, akinek a kompromisszumkészsége gyakorlatilag nulla volt,és semmit nem értett meg. És ha ilyen dolgok miatt legközelebb más kapta meg a melót, még ő jött be a céghez felháborodva verni az asztalt, hogy most ez miért van.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2012. jan. 11. 13:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az önkéntes munkáért nincs fizetés ugye?
Amerikában (New Yorkban) mennyi egy átlagos havi fizetés? és egy átlagos ház körülbelül mennyibe kerül?
Köztetek vagy ismerőseitek közt mennyire átlagos a havi 200e ft feleti fizetés?
430ezer nettó az milyen fizetés? Átlagos vagy inkább sok?
T-mobilenál mennyi a fizetés? Tapasztalatok?
Mennyi Csehországban egy diplomás átlagos kezdő fizetés IT, de nem programozói területen?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!