Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Mennyi ideje...

Munkanélküliek! Mennyi ideje kerestek állást? Volt már valami eredménye (interjú)? Kort, nemet is írjatok

Figyelt kérdés

Én lassan fél éve, és egy interjúra hívtak csak be... Most végeztem egy okj-s sulit és mivel nincs gyakorlatom nem vesznek fel sehova. Már nem tudom mit csináljak:(


22/L


2011. okt. 21. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Pl.menj el fizetés nélküli szakmai gyakorlatra.
2011. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Diplomám van, tavaly június óta keresek munkát.

Összesen már több 100 helyre beadtam az önéletrajzom, most is naponta 2-3-at átlagosan elküldök, Budapesten és vidéken is keresek munkát.

Leginkább a végzettségemnek megfelelő, településfejlesztéssel és környezetvédelemmel foglalkozó helyeken szeretnék dolgozni, de már mindenféle titkárnő-call centeres hirdetésekre is jelentkeztem, de oda meg gondolom túlképzett vagyok :(

Épp pár napja kérdezett itt valaki, hogy nem talál megfelelő munkavállalót, mert hiába hirdeti meg mindenhol az állást, folyamatoson túlképzettek jelentkeznek, azokat meg nem veszi fel... de akkor én mégis, mit dolgozzak? Ha letagadom a diplomám, a végén akkor is kiderül...


Eddig 6 interjúra hívtak be.

Most önkéntesként dolgozom, hogy legyen valami gyakorlatom, meg ne szólogassanak be a szomszédok-rokonok, hogy miért nem csinálok semmit.

Csak az a baj, hogy így többe kerül az élet, mintha itthon maradnék.

26L

2011. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

1év 4hónapja, összesen ha volt 5 interjúm, ,,sajnos,, a diploma miatt túlképzettnek számítok, és ami igazán sajnos, nem mozgok olyan körökben, nincsenek befolyásos rokonaim/ismerőseim. 26/L


Hozzáteszem az 5 interjúból, 3nál bent voltam az utolsó kettőben, az ismeretség döntött!!!!

2011. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Én több, mint 3 éve. Diploma mellett szakmám is van és némi gyakorlatom. Ettől függetlenül nem megy. Már az élettől is elment a kedvem.


34F

2011. nov. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Milyen elszomorító a helyzet :((( Nevetséges.. engem meg szerintem azért nem vesznek fel, mert nincsen gyakorlatom, és kb. kitörölhetem a ...-m az OKJ-s bizimmel.. Akinek meg diplomája van, az se jó, mert túl képzett. Ez már vicc komolyan, ami az országban folyik.. :S:S

Én se találtam még mindig semmit, pedig még gyárakba is beadom az önéletrajzomat, de ahogy az első hozzászóló írta, az ismeretség dönt...

2011. nov. 18. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jó egy éve keresek, diplomával, de semmi.

Az a néhány interjú,amire behívtak, mind üzletkötői munka volt.

25/L

2012. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még én se találtam munkát tavaly július óta! Bár most talán alakul valami.. nagyon nagy szükségem lenne rá, mert így nem tudok párommal összeköltözni és ez a nagy álmunk. Meg hát természetesen a szüleimet is szeretném segíteni pénzzel, ha már ők 23 éves koromig eltartottak..

Arról már ne is beszéljek, hogy még nem volt normális munkám és jó lenne valamit fel is mutatni...

2012. júl. 1. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok, január óta van adminisztrátori munkám, igaz minimálbért kapok és érettségi volt a követelmény, de jobb, mint a semmi. Viszont ide is ismerős rakott be, költöznöm kellett miatta és nem valami nyugis meló, éjszakáznom is kell, van, hogy pisilni is alig van időm, nemhogy kajálni.

Összességében viszont megvagyok, nem egy álommunka, de legalább nem ügynöki-call centeres-szalagmunka.

Sok sikert Nektek is :)

2012. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!