Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rajtam kívül hányan váltunk...

Rajtam kívül hányan váltunk munkanélkülivé?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
google
2009. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
én is az lettem!
2009. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
mi a párommal együtt :(
2009. máj. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%
Február végén váltam, de most sikerült találnom rendes 100% bejelentettet és még jól is fizet. Érdemes szólnod minden ismerősödnek, mert én is majdnem lemaradtam a jelentkezésről, csak megemlítettem a barátnőmnek és akkor mondta, hogy nem tudta, de náluk pont keresnek embert és fel is vettek. Fel a fejjel!
2009. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most vált érdekessé a helyzetem, múltkor kirúgtak, most pedig a főnököm könyörög értem mert nem boldogulnak nélkülem!!Pótolhatatlan lettem!!Vicces
2009. máj. 5. 19:48
 6/8 anonim válasza:
4%
shit happens
2009. jún. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Engem még 2008-ban rúgtak ki a válság kezdetén. A páromnak egy éven belül most van a harmadik munkahelye. Mindenhol csoportos létszám leépítés volt... most is csak ismerősnek köszönheti hogy a megúszta a kirúgást. Mi inkább gyerekprojekte vágtunk, mert annyira nem találtam semmit. És sajna nagyon sok barátunk keres otthon állást, pedig mind diplomás és van aki pluszba még pesti is. Sajna bármi jön el kell vállalni, és minden ismerőst elő kell venni. Remélem minél hamarabb szerencséd lesz! Keressél ezerrel, és csapj le rögtön ami van arra. Nem szabad elkeseredni mert van olyan aki azért most is talál, végül a férjem is elhelyezkedett (csak majd fele annyit keres mint eddig)Ez van, lesz jobb. Talán a választások után...
2010. ápr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jaj csak most olvastam hogy visszahívtak! Jaj de jó!
2010. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!