Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ma megyek állásinterjúra!...

Ma megyek állásinterjúra! Milyen tanácsokat tudtok adni?

Figyelt kérdés

Egy részben háztartási, részben ipari felhasználású takarítógépeket árusító céghez megyek állásinterjúra (nem Zepter :) ). Telemarketinges munkakör.

Kivételesen nem munkaközvetítőtől van szó, hanem magához a céghez megyek. Tehát valószínűleg a leendő munkaadómmal fogok beszélgetni.

Nincs semmilyen telefonos tapasztalatom, de ezt le is írtam az önéletrajzomban. De mégis behívtak, ez már jó jel, nem?

Nem vagyok sem buta, sem csúnya, sem bunkó emberke. Alapból jó ember vagyok és segítőkész meg minden.... De a magánéletemben nagyon szűkszavú vagyok, és nem szeretek magamról beszélni. Mit csináljak, ha azt mondják, beszéljek kicsit magamról? Milyen kérdésekre számíthatok még? Gondolom olyan sablonkérdések tuti lesznek, hogy "Mért én lennék a legjobb választás?" de még mik lehetnek?

Nem voltam még olyan sok állásinterjún, nincs nagy tapasztalatom.

Meg nem is tudom, cikáznak a gondolatok a fejemben.... Milyen legyen a kézfogás? Jó leszek egy fekete farmerban meg egy pulcsiban (nem sportos, inkább elegáns)?


2011. okt. 24. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A farmer, pulcsi jó. De gondold végig, mit mondanál magadról, mert tuti lesz kérdés. És semmiképp ne legyél szűkszavú, az egy telemarketingesnél nagyon nagy hátrány.

Szinte biztos, hogy lesz olyan kérdés, hogy "adja el nekem ezt a tollat". Mivel ez már az, amit a munkádban csinálni fogsz, találj ki egy jó marketingszöveget.

A kézfogásod legyen határozott és viselkedj is határozottan: egy határozatlan telemarketingest mindenki azonnal leráz, ezt a munkaadó is tudja!

2011. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!