Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Svájcban lehet végzettség...

Svájcban lehet végzettség nélkül munkát találni hamar? Mennyi ott a fizetés ált. Pl. Egy mosogatónak?

Figyelt kérdés
Az a tervem, hogy kimegyek és minden követ megmozgatok, hogy szerezzek melót. Van egy ismerősöm Zürichben, vele még nem tudtam felvenni a kapcsolatot. Bármilyen munkát elvállalnék, csak legyen pénz. Fiú vagyok 20 éves.
2011. okt. 25. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Svájcba kell egy (jó) szakma és nyelvtudás is. Nem könnyű állást találni végzettség nélkül, ez biztos. Svájcban jók a fizetések. Keress rá, mennyi lehet. Akik így gondolkoznak, mint te, rengetegen vannak! Óriási konkurenciád lesz/lenne ...
2011. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te egy csóró lehetsz, ilyen hozzáállással.
2011. nov. 12. 16:30
 3/7 anonim válasza:
95%

Kérdező, te pedig egy paraszt vagy! A válaszadó csak segíteni próbált. Ha nem nem akarsz válaszokat, akkor minek kérdezel?

Amúgy meg teljesen igaza van az Elsőnek.

2012. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

@3

tökéletesen egyetértek!

2014. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
A kérdező jól leírja az átlag magyar mentalitást... pénzt akar de semmihez nem ért.
2017. jan. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Én 3 évet éltem Svájcban.

Szóval nyelvtudás s szakma nèlkül nem igen lesz munkàd!

S különböző papírok is kellenek ahhoz hogy valaki ott dolgozhasson!

/Nagyon régen még mehettek nyelvtudss nélkül is dolgozni de az akkor volt....!/

2017. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Perfekt beszelek nemetül, es szakmam is van..ennek ellenere nem volt egyszerü.. egy olyat mint a kerdezö ki se nevetnek ott.
2019. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!