Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyi baleset esetén, ha...

Munkahelyi baleset esetén, ha lejár az 1 év táppénz, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2011.februárjában volt egy munkahelyi balesetem,leszakadt a bicepsz ínszalag a karomban,ami következtében júniusban volt egy komoly műtétem!Február óta táppénzen vagyok,és karom még nagyon nem a régi most sem!Pár napja kaptam a munkáltatómtól egy levelet,amelyben az áll hogy 2012.februárig vagyok jogosult a táppénzre!Ez idáig rendben is volna,csak hogy ha a karom ebben az ütemben javul,félek hogy nem fogok addigra felépülni,és akkor kereset nélkül maradok?Vagy mit tudok tenni?
2011. okt. 27. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt találtam neked:

"Amennyiben a munkaképesség helyreállítására az egy év nem elegendő, akkor ennek kimerítését követően a baleseti táppénz folyósítása az Országos Rehabilitációs és Szociális Szakértői Intézet, mint szakértő szakvéleménye alapján, maximum egy évvel meghosszabbítható."

[link]

8.oldal

és ezt:

[link]

2011. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!