Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai munkavállalás most...

Ausztriai munkavállalás most hogy van? Találok egy céget, és ők mindent elintéznek nekem? Vagy nekem kell menni hivatalokba szerezni bizonyos dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, munkavállalói engedély nem kell. Ha csak dolgozni járok ki, akkor kell valamilyen papír? Azt ők intézik, hogy biztosítva legyek? Miket kell elintézni? Akinek van tapasztalata, az segítsen legyen szíves!
2011. okt. 28. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell intézned, fogja a főnököd a személyidet/útleveled, vagy a másolatát, elballag a hivatalba vagy a könyvelője, és bejelent, ugyanúgy mint itthon. Kapsz majd osztrák e-cardot a TB miatt, és kész.
2011. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!