Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet ki jutni külföldr...

Hogyan lehet ki jutni külföldre dolgozni? Egy éve próbálkozom, de semmi nem akar összejönni csak átveréssel találkoztam eddig.

Figyelt kérdés
Olyan sokan dolgoznak kint. Nekik, nektek hogy sikerült?
2009. máj. 5. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám talált magának egy osztrák férjet. Bár ez rajtad nem segít, de így is lehet.:)
2009. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld nem magyar közvetítőn keresztül, hanem azokat a hirdetéseket nézd, amit abban az országban adnak fel ahová menni szeretnél.

Így közvetlenül a munkáltatónál jelentkezel.

Ismerőseim közül akik kint dolgoznak mind így ment ki.

2009. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

összegyüjtöttem otthon a penzt, felvettem kinti magyarokkal a kapcsolatot, kijöttem, es kint kerestem munkat. De a nyelvre, akarmelyik orszagba is mesz ki nagyon nagyon hajtsalra, nem lehet elegszer mondani, hogy milyen fontos!!

-Nemetorszag-

2009. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!