Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha azonnal munka kellene hova...

Ha azonnal munka kellene hova mennél?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem lenne időd az e-mailt elküld-visszahívást vár-bemegy állásinterjúra procedúrára. Hova mennél be az önéletrajzoddal? Pláza? Egyszerű boltok? Irodaház?
2011. okt. 30. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én a környéken lévő gyárakba mennék be az önéletrajzommal mivel ezek a biztosabb munkahelyek ahol a leggyorsabban el helyezkedhetek mint sima operátor, vagy karbantartó.

De mivel egy informatikai szaküzletben vagyok szerelő illetve cégeknél vagyok rendszergazda így egy darabig nem kell tartanom attól hogy munkanélküli leszek, legfeljebb kevesebb pénz és kevesebb meló.

2011. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mivel én vagyok Orbán Viktor és miniszterelnök vagyok, egy darabig nem kell tartanom attól hogy munkanélküli leszek és nem tudok lopni, max kevesebb lopás és kevesebb pénz.
2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
sehová... még lassan se lehet nemhogy gyorsan...
2011. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehova. Jártam már így az önéletrajzommal, sehol rá se néztek, csak mondták, hogy majd megnézik és hívnak. Nincs értelme.
2011. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2héten belül állást kell találnom Pesten. Ma már küldözgettem e-mailben önéletrajzokat, de általában nem válaszolnak rá, vagy csak jóval később. Ezért kérdeztem.


Jöhetnek még válaszok!Esetleg ha valaki tud egy lehetőséget, azt megköszönném!

2011. okt. 30. 23:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy akkor repülőtéren biztos találsz munkát csomagrakodónak. AS kft. kell keresni.
2011. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


22/L vagyok

2011. okt. 31. 11:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha van érettségid próbáld meg az ABC kft -nél az Utasbiztonsági ellenőr munkát. Szintén a reptéren.
2011. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Hanem próbáld meg Csíkszeredában az IRISZ-nél, oda minden parasztot felvesznek.
2011. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az elmúlt 3 napban írtam vagy 20 helyre. Ebből 4írt vissza:

- fizessek 550Ft-ot előre és küldi a munkát(otthoni másolás)

- fizessek 25000Ft-ot és betanít

- nem asszisztensi hanem értékesítői állás

- nem adminisztrációs hanem értékesítői állás

uccsó 2 ugyanaz a cég.

Elgondolkodtató.

2011. okt. 31. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!