Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e valós otthoni munka?

Van-e valós otthoni munka?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sokszor volt fent ez a kérdés de hátha azóta rábukkant valami jóra:) Szóval anyukám otthon van Down-szindrómás hugommal, és jó lenne valami kis kereset hogy egy kicsit könyebben élhessenek.Szóval esetleg valaki ismer valami valós otthoni munkát?
2011. nov. 2. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ, mihez ért anyukád, ha tud pl. fordítást vállalni, az biztosan megoldható lenne. Ha nem tud, akkor esetleg járjon utána, milyen nyelvekre van igény és valamit tanuljon meg.
2011. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 qiborg válasza:
100%
A fenti válasz jó ötlet! De vigyázz és szólj anyunak, hogy újságban megjelenő otthoni munka hirdetésre ne is reagáljon! Azt írják, hogy válaszborítékot küldjön és tájékoztatják mit kell csinálni. Ezután jön újabb levél, 5-10 ezer Ft-ért elküldik a 10-20 fajta munkalehetőség listáját. Ebből választhat, ha mindet bevállalja ismét 5-10 ezerért kap egy bemutató csomagot, hogy pl. vmit. össze kell szerelni. Pénzt elküldi- csomag nincs.Etetés!! Végigcsinálta az asszony, apám állta a pénzt mert nem hittek nekem ! Hagytam Őket levelezni had okuljanak-20 évig zsaru voltam ! Le is buktak kb.2 év múlva, de akkorra már nem volt meg a levelezés-kidobtam sajnos!
2011. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!