Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Berlinben az árak keleti...

Berlinben az árak keleti szinten vannak. A fizetések is, vagy az viszont nyugati?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy Berlin Európa egyik legolcsóbb fővárosa. De a fizetések is keleti szinten vannak, vagy az megüti a nyugati szintet? Ha megüti, akkor az viszont ott a legjobb az ár-érték arány nem?
2011. nov. 27. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Berlin Németország fővárosa. Akkor szerinted kelet európai fizetések vannak? :)
2011. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de akkor ott még jobban meg lehet élni, mint Nyugat-Németországban? Ugyanis az egykori NSZK területén azért még érezhetően drágábbak a dolgok, de ha a fizetések viszont nyugatiak keleten is, akkor ott ezek szerint sokkal jobb élni...
2011. nov. 27. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Berlin ketté volt vágva a berlini fallal, nem tartozott teljes egészében az NDK-hoz. Egyébként szerintem ha vannak is különbségek az árakban, az esetleg ingatlan lehet, másban biztos vagyok benne hogy egységesek lettek azóta, '89 már nagyon rég volt.
2011. nov. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!