Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott valaki adósságkezelő...

Dolgozott valaki adósságkezelő cégnél, telefonos munkában? Mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én dolgoztam, nem szerettem, így a próbaidő lejárta előtt eljöttem. Valótlan dolgokkal kellett fenyegetőznünk az ügyfeleknek, és naponta hívogattuk ugyanazokat az embereket. Megvolt a sablon szöveg, először kedvesebben, majd egyre fenyegetőzőbben kellett velük beszélnünk. Előtte egy cégnél telefonos ügyfélszolgálatos voltam, tehát nagyon bennem volt a jómodor, a kedves, segítőkész beszélgetési stílus, ezért nekem nem jött be ez a fajta "társalgás".
2009. máj. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fú ez elég durva.

Én is dolgoztam call centerben, és én is kedvesen meg udvariasan beszélek, de ennél a cégnél azt mondták, hogy itt éppen erre lesz szükség. Megkérdezhetem, hogy te kinél voltál? Bejelentettek rendesen?

2009. máj. 15. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a felvételin még nekem is ezt mondták, sőt, volt egy tréningünk is kezdetnek, ott is ezt hangsúlyozták, aztán a gyakorlatban mást vártak el. Ha nem az általuk felépített sablon alapján folytattad le a beszélgetést, akkor szóvá tették az értékelésnél, hogy nem vagy elég hatékony, és hidd el, hogy az ő elképzelésük a célravezető. Cetelemes voltam. Természetesen be voltam jelentbe, ezzel semmi gond nem volt, csak a stílus miatt nem éreztem jól magam. Persze előbb-utóbb tudod, hogy kivel hogy kell beszélni a telefonban, hogy elérd a célod, de nem gondolom, hogy kapásból azzal kéne fenyegetőzni, hogy kimegy 3 markos legény a szekrénysorért. ;-/
2009. máj. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!