Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fxpro metatrader tapasztalatok...

Lollesz kérdése:

Fxpro metatrader tapasztalatok? Van esetleg jobb is? Sok demót próbálgatok, de valami miatt ez most a kedvenc.

Figyelt kérdés
És még egy kérdés. A demószámla teljesen ugyanolyan mint a valós kereskedés? Le vannak vonva a jutalékok, díjak a demószámlán, mintha tényleg igazi lenne az egész? Vagy csak arra szolgál hogy megismerjem a felületet?
2011. dec. 13. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mint a valós. A Metatrader sokak által imádott platform, én személy szerint rühellem, ugyanakkor a sikerességed nem azon fog múlni, hogy milyen platformon kereskedsz.
2011. dec. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Metatrader nem rossz platform sok broker hasznalja, es korulbelul 10 perc alatt meg lehet tanulni benne robotokat, scripteket, indikatorokat irni.
2011. dec. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10 perc alatt :)))))))))
2011. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem a platformtól függ a sikerességem :). Első válaszoló, megkérdezhetném, hogy Neked melyik vált be?
2011. dec. 14. 09:47
 5/13 A kérdező kommentje:
"robotokat, scripteket, indikátorokat írni" Azt hogy?:D Suliban tanultam egy kis pénzügyet, a záródolgozatom is ilyen témában írtam, aztán elvégeztem egy befektetői akadémiát, meg itthon is képezgetem magam, szóval valamit már konyítok a tőzsdézéshez, de ez a mondat eddig kimaradt az életemből :D "írni"? Elmagyaráznád? :)
2011. dec. 14. 09:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem a Saxobank platformja a legkomolyabb.
2011. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 14. 12:19
 8/13 anonim ***** válasza:

Elnezest a nem megfelelo kifejezesekert.

irni kifejezes annyit tesz "implementalni egy algoritmust"

"robotokat, scripteket, indikátorokat" == "Expert Advisors, Scripts, Custom Indicators"


Ha tavabbra sem erted, inditsd el a mteatradert es nezz szet benne...

2011. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én demon most 3-at próbáltam ki. Az Admiralst, az FXPro-t és az Alparit. Tapasztalataim alapján az Admirals és az FXPro gyakran fagy (főleg a DAX, arany, ezüst). És ha nem tudom lezárni a pozíciót emiatt, akkor súlyos pénzeket lehet emiatt veszteni. Egy csomó fórum van egyébként a neten erről, érdemes olvasgatni.

Elvileg ugyanolyan a demo is, mint az éles számla, inkább a tőzsdepszichológiában van a nagy különbség.

Nekem éles számlám az Alparin van, ott még nem tapasztaltam, hogy fagyna. Igaz, ők állandóan hívogattak, hogy nyissak már éles számlát, meg mikor akarom már a demot lezárni. Ez eleinte idegesített, de rájöttem, hogy nem véletlen. A sok demo foglalja a sávszélességet, ezért fagyogat a másik kettő. Ők soha nem hívtak fel, hogy mi lesz már a demoval.

Egyébként nekem mintha úgy tűnne, hogy éles számlán több a jutalék, de elvileg ez nem lehetséges.

2011. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen én is a több jutaléktól félek :D Na meg ugye a pszichológia. Éles számlám a cibnél van, de csak mert ingyen van a főszámlámhoz. Valószínűleg nem ott fogok kereskedni :D Lenne egy új kérdésem is, mennyi ideig demóztatok éles kereskedés előtt? Én daytradelek már egy-két hónapja, nem folyamatosan, de eddig kb 40-50 kötésem volt. Gondolom nekem kell érezni, ha eljön az én időm, csak érdekel, hogy ti mennyi idő után vágtatok bele?
2011. dec. 14. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!