Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni az Unix...

BELA0201 kérdése:

Mennyit lehet keresni az Unix AUTO-nál raktárosként?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 09:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
én egy éve dolgozom a logisztikai központukban,átlagosan 130 nettót megkeresek 2 szombattal,plusz 30 ezer caffeteria is jár mellé!Azt még hozzáteeszem,h teljesítménybéres a munka,szóval csak rajtad áll,h mennyit viszel haza!
2011. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tetszik egyébként a munka? Írtad, hogy teljesítménybéres a munka. Az általad említett kb nettó 130ezer forintot mennyire nehéz így megkeresni?

2011. dec. 16. 12:36
 3/12 A kérdező kommentje:
Illetve annyi kérdésem lenne, hogy említetted 1 éve dolgozol ott. Hogy kerültél oda? Hány körös volt a felvételi elbeszélgetés; stb infó is érdekelne:D
2011. dec. 16. 13:32
 4/12 anonim válasza:
100%
szia!a teljesítménybéres munka a következőképpen néz ki:bruttó 80ra vagy bejentve,a többit premiumként keresed meg,amit azután kapsz,h mennyi terméket mozgatsz meg.Minden termékért kapsz egy bizonyos összeget,ha betöltöd vagy kiszeded.pl.:egy kipufogódob betöltése 12 forint,míg a szedése 15..Minden termék más és más premium összeget fizet,ez függ attól,h mekkora és milyen súlyú.átlagosan én 100 körüli bruttó premiumot hozok össze,szóval 130 alatt nem kerestem...Nem mondom,h ezért nem kell hajtani,de azért nem is szakadok bele a munkába...A felvételiről meg csak annyit,h én egy ismerősöm által kerültem oda.szóval nem kellett felvételiznem,különben is egy külsős cég alkalmazott először,de 3 hónap után átvett a cég saját állományba,de úgy tudom,h az első kör után visszahívnak,akk már gyakorlatilag fel vagy véve!Amúgy szeretek ott dolgozni,ez is csak egy munka,de legalább jól fizet relatív,még egy kezdő diplomás sem keres ennyit.Sok sikert hozzá,ha esetleg meghoztam a kedved a munkához!
2011. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Megtetszett a munka:D Kézi anyagmozgatásról van szó békával? mert targoncajogosítványom nincs :S
2011. dec. 17. 15:30
 6/12 anonim válasza:
természetesen kézi anyagmozgatásról van szó,a betár úgy néz ki,h minden termék kap egy unixos vonalkódot,amit pda-val leolvasunk(kézi vonalkód leolvasó),majd fogjunk a terméket és odavisszük egy polchoz,ahol belöjjük egy tárhelyre,minden polcnak van tárhelycimkéje.Ezt a rendszer rögzíti és amikor lerendelik a terméket akk a pda kiírja,h hanyadik sorban,polcon illetve melyik tárhelyen található a termék.Odamész megkeresed a cuccot,lehúzod az unixos vonalkódját,rendszer rögzíti ki volt a megrendelő,innentől a mi munkánk véget ér,továbbítjuk a csomagoló részlegbe,ott fellővik egy szortergépre,ami városonkénk osztályozza az összes terméket,ha ez megvolt akk műanyag dobozokba kerülnek az áruk,leplombálják és az utolsó munkafolyamat,h kiadják a lerendelt alkatrészeket a kiszállítóknak!Rem érthető vtam,de ha vmi nem volt tiszta kérdezz nyugodtan,szívesen válaszolok...
2011. dec. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ma adtam be az Önéletrajzom az Unixhoz, remélem hamarosan keresnek. Annyi kérdésem lenne még, hogy a fizetés mikor van a hónapban? Illetve a logisztikai központban milyenek a munkatársak? milyen a hangulat? Jöttek mostanság új emberek?
2011. dec. 22. 18:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy közbekérdezek, de irodai munkára is jellemző, hogy minimálbérre vagy akörül jelentenek be? Láttam, most több helyre is keres a cég.
2012. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Adee23 válasza:

Szia!írtad, hogy a logisztikai központban dolgoztál.A raktári szekcióvezető (műszak, csoportvezető szerűség) pozícióban illetve kirendeltség vezetőről tudsz valamit?mennyi ott a fizu?vagy hogy most mi a helyzet?

Előre is köszi :)

2014. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Unix Team (CS) válasza:
Sz*r az élet :D de legalább a fizetésünk nevetséges :D
2015. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!