Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személy és vagyonvédelmi...

Személy és vagyonvédelmi kamarai tagság 2012 Érdemes e tagnak maradi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 16. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire használod a kártyád? Az igénybevehető kedvezményekkel élsz-e? Mert valljuk be egyéb okból nem érdemes kamarai tagnak lenni. A kamara tesz lépéseket azügyben, hogy a vagyonőrök ne dolgozzanak havi 240-300 órát? Tesz lépéseket azért, hogy minden vagyonőr be legyen jelentve (ne csak minimálbérrel)? És még sorolhatnám.

Ha ezeket mérlegeled, szerinted érdemes kifizetni az évi (nem tudom pontosan) 6-8 ezer Ft-ot?

2011. dec. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem érdemes, viszont sok munkáltató megköveteli.
2011. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedvezményeket nem tudtam eddig igénybe venni és szerintem nem is fogom tudni. Ahol lakok nem indít a kamara semmilyen kedvezményes képzést vagy rendezvényt. És csak Burgerkingbe lenne 10% kedvezmény azt meg nem nagyon engedheti meg magának az ember, hogy ott kajáljon.

Inkább az érdekelne, hogy kevésbé alkalmaznának a jövőben kamarai tagság nélkül? Eddig kidobott pénz volt, de ha csak így foglalkoztatnak, akkor 6000 ft kínok között, de befizetem, hogy legyen munkám. A munkáltatónak érdeke-e, hogy nekem kamarai tagságom legyen, mert ha igen kimondatlanul, de olyat vesz fel akinek van.

2011. dec. 17. 10:37
 4/4 anonim ***** válasza:
2012.01.01.től tővénysértést követ el az aki a kamarai tagságot kéri a munkavállaláshoz.Tehát nem kötelezhet hogy tag legyél amennyiben ehez köti a feltételeket akkor jogodban áll feljelenteni a bíróságon!Eddig az volt tőrvényben hogy tagsági nélkül nem vállalhatsz munkát most viszont az ellenkezője van tőrvénybe foglalva!
2011. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!