Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell egy felmondólevele...

Hogyan kell egy felmondólevelet megfogalmazni?

Figyelt kérdés
Le kell számolnom a cégtől,ahol dolgoztam,mert elköltöztünk ,így nem tudok bejárni és közös megegyezéssel szeretnék megválni tőlük. Tudna valaki a részemre egy ilyen levelet írni? Egy sablon kellene és az adataimat csak behelyettesíteném. Előre is köszönöm!
2009. máj. 20. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmi extra, és géppel sem feltétlen muszáj írni, jó kézírással is. A címe annyi, hogy közös megegyezés. Szöveg:

Alulírott XY kérem, hogy munkaviszonyomat 2009........ (ide kell az a dátum, amikortól meg akarod szüntetni a munkaviszonyodat)közös megegyezéssel megszüntetni szíveskedjék.

dátum + aláírás.

2009. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb.így:


X Kft Igazgatójának

Budapest


Alulirott XY csoportvezető ,kérem Igazgató urat,hogy

2009.márc l5.-én kötött határozott idejű (ha határozatlan mettől- meddig szól) munkaviszonyom közös megegyezéssel történő megszüntetéséhez 2009.junius hó 1.-i hatállyal hozzájárulni sziveskedjék.( kérem egyúttal,hogy a felmondási idő letöltésétől szíveskedjék eltekinteni.)

Munkaviszonyom megszüntetését azért kérem,mert vidékre költözöm.


keltezés



aláírás.


Az esetleges felmondási időt vedd figyelembe.

ha hamarabb akarsz elmenni,akkor ird be a levélbe.

2009. máj. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítségét! Nem tudtam hogyan kezdjem el a levelet,de így már menni fog. :)))
2009. máj. 21. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!