Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tatabányán a Reckitt Benckiser...

Tatabányán a Reckitt Benckiser jó munkahely?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:07
 1/6 anonim válasza:

Igen szerintem jó én ott dolgozom 12 órába,

kidolgozom a belemet is,de ez relatív.

2012. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Regi a kerdes ugyan de hatha nezitek..


Meg mindig 12 oras vagy hogy vannak a muszakok?

2015. okt. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen, még mindig 12 órás:)
2016. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Es mennyi a fizetes? Légkör?
2017. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Regi a kerdes ugyan de hatha nezitek..


Meg mindig 12 oras vagy hogy vannak a muszakok?"



Ez voltam én aki írta/kérdezte.

Írásom után nem sokra rá munkába álltam ennél a cégnél és tavaly augsztusig bírtam azt a "fantasztikus" munkahelyet...

Röviden: sz*r hely valóban.Soha életbe nem ajánlanám senkinek se.Munka körülmények nulla,emberrel úgy bánnak mint a kutyával többnyire.Szagokról nem beszélek,pláne mikor fürödhetsz is benne,mert kiömlik a pacsuli pl...

Lábad lerohad,pláne ha 12 órán keresztül egy helybe kell állnod.Ha találsz ott széket amit használni is tudsz megváltás.Nekem abba a roppant kényelmes cipőjükbe totál oda lett a talpam,lábfejem.Hónapokkal a leszámolásom után is már ülő állapotba annyira fájt,hogy... hagyjuk is.Nekem szenvedés volt. Kb február óta múlt el a lábfájdalmam.


Fizetés (attól függ milyen soron voltál és mennyit termeltetek...) 120-140e.Utóbbit 1x kaptam ~10 hónap alatt.

2017. ápr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Még mindig 12 órás

1274 ft órabér

Kidolgozod a beled de mar nem bannak ugy az emberrel mint a kutyaval

Céges járatok stb.

Cafeteria 25k szep kartyara 3 hónap utan

2021. jún. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!