Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora összeget mondjak, ha...

Mekkora összeget mondjak, ha fizetési igényt kérdeznek az interjún?

Figyelt kérdés
Kötelező szakmai gyakorlatomat fogom eltölteni egy cégnél. Hétfőn megyek megbeszélni a részleteket: munkaidő, bér, szakdolgozati segítség. Korábban már kérdezték az első interjún, amikor lebeszéltem, hogy fogadnak-e, akkor azt mondtam, hogy 43000 ft, ami a minimum a szabályzat szerint. Akkor azt mondták, hogy majd még visszatérünk rá. A kérdés tehát az, hogy mennyit mondjak? Ez egy jól menő marketingcég Pécsett, van irodája Pesten is. A srác akivel tartom a kapcsolatot azt mondta, hogy örül nekem, mert éppen sok a munka és munkaerő hiány van. Én 60-70.000-re gondoltam. Reális ez? Teljes munkaidő 3 hónapig. Mit mondjak? Tippek?
2009. máj. 24. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen munkáról van szó.
2009. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a 43e szerintem kevés. Az olyan 60e szerintem jó, bár ha úgy nézzük hogy ugye ez bruttó akkor lehet 70e is.

De esetleg kérdezz vissza udvariasan és csavarosan, hogy Önök mennyire gondoltak? Persze csak ha látod hogy nem vennék zokon ha visszakérdeznél.

És azt is hangsúlyozd ki ha mondod az összeget te, hogy bruttó és őtőlük is kérdezz rá ha nem mondják, hogy bruttó vagy nettóban értik amit mondanak.

Majd írd meg miben egyeztetek! Másnak is segítség lehet majd ha ilyen szituba kerül!

2009. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem kérdezték. 43at fogok kapni , mert a törvény ezt írja elő :)nem baj a munka legalább tetszik, a későbbiekben akár emelhetnek is :)
2009. máj. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!