Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy találhatna édesanyám...

Hogy találhatna édesanyám munkát? Vagy hogy segithetnék neki én?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

debreceni lány vagyok,és az a problémám,hogy már nem tudom tovább nézni ahogy anyukám kinlódik..:( Régen egy szabászaton dolgozott, de ugye szinte már ez az ágazat halott.. folyamatosan bújja az álláshirdetéseket, én is vele együtt, de nem találunk olyat,amit ő is végezhetne. Talpraesett,jól kommunikál,és jó problémamegoldó készsége van, de sajnos sok helyen e mellé valamiylen papir is kell az érettségi mellé,még ha csak névlegesen is..

a zsámlák halomra állnak itthon, már a 2ik havi jtt ki amit nem tud befizetni,a többit is csak hitelből,, a szivem szakad meg,hogy nagyobb az esélye annak,hogy én nyáron megyek dolgozni,mint hogy ő találjon valamit...természetesen segitemmajd ahogy tudom..de ez akkor semmaradhat igy:(

nem tudom mit csináljak...


2009. máj. 25. 18:20
 1/4 anonim válasza:
62%

Kapcsolatok?

A mai világban szinte a kapcsolatokkal megy a legtöbbre az ember.

2009. máj. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én tudnék neked ill nektek javasolni egy nagyon jó megoldást... a neve az, hogy Network Marketing...Én egy ilyen céggel dolgozok együtt..a munkaidőmet én osztom be, nem szükséges szakmai végzettség. Ez ma egy igen felkapott munkává vált...hogy miért? Azért mert az embereknek a legegyszerűbb dolgot kell tenniük, beszélgetni....ismerek olyat aki ezzel foglalkozik 1 éve(ő a világ legjobb hálózatépítője, és magyar...) aki beletett egy év kemény munkát és most havi több millát is keres vele...Persze nem kell mindjárt a milliókon gondolkodni, de ott debrecenben kérdezzetek utána ismerősöknek és hidd el anyukád megtalálja a megfelelő munkát...

2009. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szívesen megosztanám az ajánlatomat az anyukáddal vagy leírom neked ha érdekel, csak írj egy magán e-mailt, mert itt nem lehet reklámozni.

2009. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom az anyukádat, igaz nem jó szó erre, de együtt érzem veled és anyukáddal. Ha ilyen ügyesen szab ruhákat, esetleg varr, akkor megteheti a sok ruha varrást és eladhatja a www.vatera.hu, www.teszvesz.hu honlapon bármilyen ruhát, vagyis licitálásra bocsáthatja. Akadt az eladók között varrónők, mégis szépen megvarrta a ruhákat, s, eladja őket. Szerintem, ez is egy jó lehetősége lenne anyukádnak. Azt nem írtad, anyukád hány éves, mert ha bírja, akkor ez a lehetőség jót tenne neki.

Remélem, tudtam segíteni! :)

2009. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!